Gołębiarki odcinek 3 - streszczenie. Shirah nosi w sobie dziecko przywódcy Izraelitów

2019-08-07 15:00
Gołębiarki
Autor: Materiały Prasowe

Gołębiarki to serial oparty na bestsellerowej powieści Alice Hoffman, która została uznana za najważniejszą pozycję w jej pisarskim dorobku. Gołębiarki to romans historyczny, którego akcja dzieje się podczas oblężenia Masady w 73 roku n.e. Bohaterkami serialu są cztery kobiety, które walczą o przeżycie, a jedyny kontakt ze światem zewnętrznym mają dzięki gołębiom pocztowym, którymi się opiekują. Co się wydarzy w 3. odcinku Gołębiarek? Streszczenie przed wami!

Gołębiarki odcinek 3 - streszczenie. Rzymski historyk konfrontuje opowieść Shirah i Yael o oblężeniu twierdzy z relacjami rzymskich wodzów. Okazuje się, że Shirah nosi w sobie dziecko przywódcy Izraelitów, wroga Rzymian. Kobiety szczegółowo relacjonują losy oblężenia twierdzy i nastroje, jakie panowały wśród żydowskich wojowników. Jak Józef Flawiusz opisze historię tamtych walk? Nowy epizod zostanie wyemitowany w środę, 7 sierpnia o godzinie 22:30 w TVP 1.

Gołębiarki - o czym jest serial?

Mini serial CBS stworzony na podstawie bestsellerowej książki Alice Hoffman. Opowiada historie kobiet w oblężonej przez Rzymian twierdzy Masada w I wieku naszej ery. Akcja skupia się na czterech niezwykłych kobietach, które walczą o przeżycie podczas oblężenia Masady w 73 roku n.e. Ta położona na skraju Pustyni Judzkiej twierdza była ostatnim bastionem oporu Izraelitów przeciwko rzymskim najeźdźcom.

Gołębiarki - obsada

W serialu Gołębiarki emitowanym w TVP występują m.in.:

  • Kathryn Prescott – Aziza
  • Cote de Pablo – Shirah
  • Rachel Brosnahan – Yael
  • Jonas Armstrong – Yoav
  • Diego Boneta – Amram
NAJNOWSZE