Fryderyki 2021 - scena

i

Autor: Piotr Podlewski, Mieszko Piętka/AKPA

Wydarzenia

Fryderyki 2024 - transmisja w TV i online. O której i gdzie oglądać rozdanie nagród muzycznych?

2024-03-22 13:19

Fryderyki to najważniejsze nagrody muzyczne w naszym kraju. W tym roku zostaną rozdane w piątek, 22 marca. Potwierdzono już, jakie gwiazdy wystąpią się na gali, która odbędzie się w Gliwicach i będzie transmitowana na żywo w telewizji. Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć tę uroczystość? Oto najważniejsze informacje.

Fryderyki to nagrody, o których marzą wszystkie polskie gwiazdy. To najbardziej prestiżowe wyróżnienie, jakie mogą dostać. W tym roku w gronie nominowanych znalazło się wiele znanych nazwisk. O statuetki zawalczą między innymi Daria Zawiałow, sanah, Mrozu, Taco Hemingway, Vito Bambino, Kwiat Jabłoni, Katarzyna Nosowska, Mery Spolsky, Ignacy i Dawid Tyszkowski. Nie zabraknie też ciekawych występów. Dla widzów przed telewizorami i publiczności w hali w Gliwicach zaśpiewają Doda, Smolasty, Ralph Kamiński, Oscar Cyms, Margaret i inni. Osoby, które interesują się muzyką z pewnością, będą chciały zobaczyć rozdanie nagród. Sprawdź, gdzie i o której będzie można to zrobić.

Zaskakujące doniesienia o "Must Be The Music". Największe rywalki w jednym programie?

Daria Zawiałow zaczynała w X Factor. Nagranie z castingu trafiło do sieci!

Fryderyki 2024 - transmisja w TV

Rozdanie tak ważnych nagród nie może odbyć się bez ogólnodostępnej transmisji telewizyjnej. Już po raz kolejny ceremonię przyznawania Fryderyków będzie można obejrzeć w TVN. Start o godzinie 20:00, ale sama gala zacznie się wcześniej, bo już o 17:45. Ogłoszenie zwycięzców w mniejszych kategoriach będzie można zobaczyć online.

Fryderyki 2024 - transmisja online

Większość Fryderyków zostanie rozdana przed rozpoczęciem głównej ceremonii w TVN. Zwycięzców w pierwszych kategoriach poznamy już chwilę po 17:45 i zobaczą to internauci. Wydarzenie będzie można śledzić w serwisie VOD Player.pl, a także na stronie internetowej Onetu.