Fryderyki 2019: gala online. Gdzie oglądać transmisję?

2019-03-09 9:00
Fryderyki
Autor: Bartosz KRUPA/East News Fryderyki

W tym roku Fryderyki zostaną przyznane już po raz dwudziesty piąty! Jubileuszowa gala będzie naprawdę niezwykła - powróciło kilka starych kategorii, a niektóre zostały podzielone na bardziej szczegółowe. Najwięcej nominacji, bo aż 10, zyskał Dawid Podsiadło. Czy to młody muzyk faktycznie zostanie największym wygranym na tegorocznej gali?

Fryderyki 2019: gala online. Gdzie oglądać transmisję z jubileuszowego wydarzenia? W tym roku zmienia się nieco nie tylko formuła, ale wyjątkowe będzie także miejsce rozdania nagród. Gala Fryderyki 2019 odbędzie się po raz pierwszy w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Gzie można śledzić rozdanie Fryderyków 2019 online?

Fryderyki 2019: kiedy się odbędą?

Oficjalna część uroczystości i wręczenie statuetek odbędzie się w sobotę 9 marca - to wydarzenie będzie transmitowane przez TVN. Transmisja rozpocznie się o godzinie 20:00 i zakończy o 22:20. Nagrody zostaną wręczone łącznie w 31 kategoriach (20 z muzyki rozrywkowej, 3 z muzyki jazzowej oraz 8 z muzyki poważnej).

Fryderyki 2019: gala online. Gdzie oglądać transmisję w internecie?

Jak zawsze transmisję online będzie można oglądać za pośrednictwem platformy WP Pilot. Oprócz tego dostępna będzie także na Player.pl. Start zaplanowany jest po godzinie 20:00.

Emilia Dankwa - tak zmieniła się Zosia z Rodzinki.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE