Chelsea - Arsenal na żywo. Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2019? Transmisja TV i stream online

2019-05-29 11:37
Finał Ligi Europy 2019 - gdzie obejrzeć?
Autor: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East News Finał Ligi Europy 2019 - gdzie obejrzeć?

Chelsea - Arsenal to finał Ligi Europy 2018/2019, który odbędzie się w środę 29.05.2019. Gdzie obejrzeć starcie Chelsea - Arsenal online i w TV? Transmisja na żywo będzie za darmo? O której godzinie mecz The Blues z The Gunners? Najważniejsze informacje dotyczące transmisji w telewizji i streamu online znajdziecie poniżej.

Chelsea - Arsenal na żywo. Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2019? Transmisja TV i stream online. Więcej zwycięskich pojedynków na swoim koncie ma Arsenal niż Chelsea. Obydwie drużyny zagrały przeciwko sobie 197 razy. Kanonierzy z The Blue 76 razy zwyciężyli, 63 razy przegrali. Trenerzy Unal Emery i Maurizio Sarri prowadzą drużyny od prawie roku. Co ciekawe, Chelsea lepiej zaprezentowała się w Premier League. Drużyna zajęła trzecie miejsce, a Arsenal piąte. Kanonierzy mają również więcej strzelonych i straconych goli niż Chelsea. Statystyki tutaj nie będą grały roli według komentatorów. Kto wygra najważniejsze klubowe trofeum? Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2019? Szczegóły poniżej!

Chelsea - Arsenal transmisja w TV

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów piłki nożnej. Finał Ligi Europy 2019 będziecie mogli obejrzeć za darmo w kanale otwartym TVP SPORT. Transmisja na żywo od 20:20. Dla tych, którzy chcą obejrzeć transmisję w Polsat Sport Premium 1, komentatorzy i zaproszeni goście będą czekać już od godziny 19:00. Pierwszy gwizdek na stadionie w Baku o godzinie 21:00.

Chelsea - Arsenal stream online

Darmowy stream online z meczu Chelsea - Arsenal dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl oraz na stronie ipla.tv. 

NAJNOWSZE