Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2020: ONLINE. Gdzie w internecie obejrzeć koncert?

2020-08-11 14:20 PK
Zenek Martyniuk
Autor: WBF

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2020 to najlepsza impreza weselna tego lata! W piątkowy wieczór, 14 sierpnia w amfiteatrze w Mrągowie wystąpi plejada wyjątkowych artystów, których wielkie hity od lat towarzyszą biesiadnikom podczas hucznych zaślubin. Transmisja online z wydarzenia do sprawdzenia poniżej.

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie już na stałe zapisał się na mapie wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. To gwarancja najlepszej zabawy przy piosenkach, które zna i nuci każdy z nas. W tym roku czeka nas zmiana ról i prawdziwe weselne tornado. Uwielbiana przez mieszkańców Mrągowa młoda para - Ela Romanowska i Rafał Maserak - zorganizują ślub i huczne wesele dla ukochanego taty Eli, Krzysztofa Hanke i jego młodej narzeczonej - Hani Żudziewicz. Zakochany po uszy senior rodu zdaje się na wiedzę i doświadczenie córki oraz zięcia, sam z kolei poświęca czas pięknej pannie młodej, która z wielką przyjemnością już szuka idealnej sukni na tę wyjątkową noc. Mazurskie wesele nie może obejść się bez najlepszych tanecznych hitów i plejady uwielbianych przez publiczność artystów. Wystąpią m.in. Zenek Martyniuk, Kayah, Sławomir czy Marcin Miller.

Festiwal Weselnych Przebojów 2020 stream online

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2020 będziemy mogli obejrzeć w Polsacie o 20:05. Stream online będzie udostępniony za darmo na stronie ipla.tv.

Wielka TRAGEDIA! Juror "Mam talent" ZŁAMAŁ kręgosłup

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE