Fani Top Model oburzeni postawą Olgi. Kacper wybrnął z sytuacji z klasą

2021-10-07 9:01 MK
Joanna Krupa i Michał Piróg
Autor: Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn

Atmosfera w Top Model staje się coraz gorętsza. Modelki i modele starają się o to, by jak najlepiej wypaść na zdjęciach i umożliwić sobie udział w kolejnych etapach programu. Sytuacja, jaka miała miejsce w ostatnim odcinku, mocno oburzyła fanów formatu. Zdaniem wielu Olga przesadziła i upokorzyła publicznie Kacpra. Uczestnicy odnieśli się do sytuacji.

Top Model - Olga Król i Kacper Jasiński nie mieli łatwego zadania. W ostatnim odcinku uwielbianego przez widzów programu, w którym jury w składzie Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński poszukuje prawdziwych gwiazd modelingu, emocje sięgnęły zenitu. Uczestnicy zamieszkujący dom modelek wzięli udział w rozbieranej sesji, a także musieli zapozować w duetach. Zdecydowanie najwięcej komentarzy pojawiło się w kontekście współpracy Olgi i Kacpra. Starania 19-letniej modelki nie zostały bowiem ocenione tak, jak się tego spodziewała. Dyskutując z jurorami na temat wykonanego zdjęcia, Olga wyznała, że sesja nie poszła jej najlepiej, ponieważ czuła nieprzyjemny zapach z ust partnera. Widzowie uznali, że to o krok za dużo.

Top Model 10 - Olga przesadziła?

Słowa Olgi doprowadziły Kacpra do łez, a widzowie zgodnie orzekli, że uczestniczka programu mocno przesadziła. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo niepochlebnych komentarzy na temat zachowania 19-latki, jak również słowa wsparcia dla uczestniczącego z nią w sesji modela. Po emisji odcinka do przedstawionej w nim sytuacji odnieśli się zarówno Olga, jak i Kacper. Tłumaczenia modelki nie uzyskały aprobaty fanów Top Model. Słusznie?

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE