FAME MMA 3: pay per view - cena. Jak i za ile wykupić dostęp?

2019-03-30 10:10 k.w.
Fame MMA 3 - gdzie oglądać online?
Autor: Screen z YouTube/FAME MMA Fame MMA 3 - gdzie oglądać online?

Fame MMA 3 to wydarzenie, podczas którego znani i lubiani youtuberzy, influencerzy i celebryci zaprezentują w ringu swoje sportowe umiejętności. Podczas tegorocznej edycji, oprócz emocjonujących walk zaplanowano również występ czołowej gwiazdy polskiej sceny hip-hopowej. Jeśli jesteście ciekawi, jak gwiazdy poradzą sobie w klatkach, możecie wykupić dostęp do transmisji online z gali. Ile kosztuje PPV? Wszystkie informacje znajdziecie na Eska CINEMA.

FAME MMA 3: pay per view - cena jest informacją, która interesuje wszystkich fanów tego wydarzenia. Tegoroczna edycja Fame MMA 3, podczas której wystąpią gwiazdy polskiego internetu, odbędzie się 30 marca 2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Nie wszyscy mogą być osobiście na gali i na żywo przeżywać sportowe emocje. Właśnie dla takich osób organizator przygotował transmisję na żywo. Ile kosztuje dostęp do niej?

Przeczytaj także: Linkiewicz vs Godlewska. Kiedy?

Zobacz: FAME MMA 3: ZAWODNICY, KARTA WALK

FAME MMA 3 - cena PPV

Fame MMA cieszy się ogromną popularnością. Organizatorzy zdają sobie z tego sprawę i dla wszystkich osób, które nie będą mogły dotrzeć na galę, przygotowali transmisję na żywo. Tak jak w przypadku ubiegłorocznego streamu, w tym roku również będzie on płatny. Walki Malczyńskiego, Linkiewicz, Godlewskiej czy też Hassana będziemy mogli śledzić po wykupieniu PPV. Koszt dostępu to 19,99 zł. To niewielka kwota, jak na tak dużą dawkę emocji! Więcej informacji na temat PPV znajdziecie na stronie famemma.tv.

FAME MMA 3 - o której?

3. edycja FAME MMA rozpocznie się o 20:00.

FAME MMA 3 - zapowiedź

NAJNOWSZE