Eurowizja 2021 finał - transmisja na żywo w TV i ONLINE. O której i gdzie oglądać?

2021-05-22 18:57 kg
Rafał Brzozowski
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji, który już 22 maja 2021 roku odbędzie się w Rotterdamie, w Holandii. Wszystko za sprawą Duncana Laurence'a, który w 2019 roku, wykonaniem piosenki Arcade, wywalczył zwycięstwo dla swojego kraju. W pierwszej kolejności jednak widzowie będą mieli okazję obejrzeć dwa półfinały. Pierwszy z nich został zaplanowany na wtorek 18 maja, natomiast drugi - na 20 maja. To właśnie podczas nich zostaną wyłonieni finaliści, którzy otrzymają szansę na zwycięstwo.

Eurowizja 2021 finał - o której i gdzie oglądać? Konkurs Piosenki Eurowizji to największy konkurs muzyczny na świecie, który transmitowany jest aż na pięciu kontynentach. Każdego roku wydarzenie przyciąga miliony widzów z całego świata, którzy z niecierpliwością czekają na moment ogłoszenia zwycięzcy. W tym roku polskim reprezentantem został Rafał Brzozowski, który na eurowizyjnej scenie zaprezentuje piosenkę The Ride. Czy wokalista skradnie serca widzów i zakwalifikuje się do finału?

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Eurowizja 2021 finał - transmisja w TV i ONLINE

65. Konkurs Piosenki Eurowizji początkowo miał odbyć się w maju 2020 roku, a Polskę reprezentować miała Alicja Szemplińska z piosenką Empires. Niestety ze względu na pandemię koronawirusa, wydarzenie to zostało przesunięte na rok 2021. Tym razem Telewizja Polska podjęła decyzję, że to Rafał Brzozowski powinien otrzymać możliwość występu podczas tegorocznej Eurowizji. Wokalista zaprezentuje swój talent w rytmicznym utworze The Ride.

Półfinały odbędą się 18 oraz 20 maja, natomiast wielki finał 65. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji został zaplanowany na sobotę, 22 maja. Wydarzenie pokaże Telewizja Polska, a transmisja wystartuje o godzinie 21:00 w TVP1. Finał będzie można również obejrzeć online, na kanale Eurovision Song Contest na YouTube oraz na stronie eurowizja.tvp.pl. Tam transmisja również wystartuje o 21:00.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE