Eurowizja 2021 - ceremonia otwarcia 16.05.2021. Gdzie oglądać, powtórka

2021-05-14 16:05 Adrian Rybak
Eurowizja 2021 - Ahoy Arena Rotterdam
Autor: ROBIN VAN LONKHUIJSEN/AFP/East News

Eurowizja 2021 już w przyszłym tygodniu, jednak wcześniej należy uroczyście rozpocząć konkurs. Europejska Unia Nadawców we współpracy z Rotterdamem przygotują wielką ceremonię otwarcia. Kiedy się odbędzie oraz gdzie będzie można ją obejrzeć? Zdradzamy informacje, gdzie należy szukać transmisji z wydarzenia.

Eurowizja 2021 oficjalnie rozpocznie się w niedzielę 16.05.2021. Uroczysta ceremonia otwarcia odbędzie się oczywiście w Rotterdamie, gdzie odbędzie się tegoroczny konkurs. Organizatorzy postanowili zorganizować wielkie otwarcie w Rotterdam Cruise Terminal, czyli największym terminalu w porcie. To właśnie tam przygotowany zostanie długi dywan, który tym razem będzie w kolorze turkusowym. Uczestnicy Eurowizji przejdą nim, zaprezentują stroje wieczorowe, zapozują do zdjęć i odpowiedzą na pytania dziennikarzy. Co ciekawe, wszystkie gwiazdy zostaną przetransportowane do miejsca wydarzenia drogą wodną. Nie wszystkim ten pomysł się spodobał, np. reprezentantka Grecji Stefania boi się statków. Zapowiedziano także dodatkowe atrakcje. Gdzie będzie można obejrzeć wydarzenie?

Eurowizja 2021 - Te piosenki mogą wygrać konkurs

Eurowizja 2021 - ceremonia otwarcia. Gdzie obejrzeć?

Ceremonia otwarcia 65. Konkursu Piosenki Eurowizji odbędzie się w niedzielę 16.05.2021. Transmisja wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18:00 i ma potrwać około godzinę. Telewizja Polska nie zdecydowała się jednak na transmisję wydarzenia w telewizji. Będzie można je obejrzeć na YouTube na kanale Eurovision Song Contest.

Eurowizja 2021 - ceremonia otwarcia. Powtórka

Niektórzy fani Eurowizji, którzy chcą zobaczyć ceremonię otwarcia, zastanawiają się czy będzie można ją obejrzeć po zakończeniu transmisji na żywo. Okazuje się, że tak. Relacja z ceremonii otwarcia zostanie zapisana na kanale Eurowizji na YouTube od razu po zakończeniu wydarzenia.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE