Elif streszczenie po polsku. Pod nieobecność Melek do mieszkania przychodzi Sedat. Mężczyzna skrzywdzi Elif?

2021-02-23 12:37 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Pomimo upływu lat, produkcja cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne perypetie głównych bohaterów. W najbliższych epizodach hitu nie zabraknie emocji. Pod nieobecność Melek, do mieszkania przyjdzie Sedat, właściciel lokalu. Czy skrzywdzi on Elif?

Elif odcinek 926 - streszczenie. Tureckie seriale skradły serca widzów w Polsce. Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu staje się prawdziwym hitem. Widzowie odnajdują w nich zarówno wątki obyczajowe, miłosne, jak i kryminalne. Nie brakuje intryg, romansów, porwań, zabójstw, zdrad czy też pościgów. Wszystko to obecne jest w Elif, serialu goszczącym na antenie TVP1 od 2017 roku.

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć

Elif - odcinek 926

Już w piątek 26 lutego 2021 roku Telewizja Polska rozpocznie emisję piątego sezonu Elif. W nowych odcinkach dowiemy się, że Melek i Elif udało się uciec przed ludźmi Tarika. Wiodą one skromne, ale szczęśliwe życie, chociaż widma przeszłości nie do końca je opuściły. Melek pracuje i wynajmuje mieszkanie od Sedata, który stale nachodzi główne bohaterki.

W 926. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na poniedziałek 1 marca 2021 roku, Melek i Elif mają spędzić ze sobą cały dzień, jednak Melek zostaje wezwana do pracy i musi zostawić córkę samą w domu. Pod jej nieobecność, ku przerażeniu Elif, do mieszkania wchodzi Sedat, właściciel. Melek wpada w złość, gdy po powrocie zastaje go w domu, po czym zdecydowanie go wyprasza i wymienia zamki. Czy mężczyzna da spokój Elif i Melek? O tym przekonamy się już w najbliższych odcinkach Elif.

NAJNOWSZE