Elif streszczenie po polsku. Akin wyznaje Birce miłość! Czy nareszcie będą szczęśliwi?

2021-11-26 14:37 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif to turecka produkcja, która gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Przez te wszystkie lata widzowie mieli okazję obejrzeć ponad 1000 odcinków, w których zdecydowanie nie brakowało emocji. Każdy odcinek telenoweli przyciąga ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie głównych bohaterów. Co wydarzy się w nadchodzących epizodach hitu? Sprawdźcie koniecznie!

Elif streszczenie po polsku. Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie pokochali je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za intrygi, kłamstwa, zdrady, romanse, porwania czy też pościgi. Wszystko to odnaleźć można w Elif, którego odcinki są emitowane od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:00 w TVP1.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Elif - odcinek 1109

W 1109. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na 10 grudnia 2021 roku, po rozmowie z Fikret, Kiymet jest wściekła na Mahira i po raz kolejny każe mu zerwać z nią współpracę. Mahir uświadamia matkę, że adwokatka nie odpuści, dopóki Melek nie wyjdzie na wolność. Akin przez chwilę udaje, że wierzy Birce w historię o nowym chłopaku. Gdy jednak przyłapuje ją na podstępie, wyznaje Birce miłość.

Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?

Kiymet, w obawie przed poniesieniem kary daje Fidan zielone światło. Pozwala więźniarce prześladować Melek i obiecuje sowite wynagrodzenie. Fidan korzysta z okazji i podrzucając Melek nóż oskarża ją o atak. Melek zostaje umieszczona w izolatce. Emirhan wdaje się w bójkę z kolegami. Tufan jest dumny z syna, jednak Jülide i Şafak są przerażeni zachowaniem chłopca.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE