Elif odc. 924 - ostatni odcinek 4. sezonu. Tragiczny finał serii

2021-02-22 12:35 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif to jedna z najpopularniejszych tureckich produkcji, która gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku i niezmiennie przyciąga ogromną publiczność. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć ponad 900 odcinków hitu, w których zdecydowanie nie brakowało emocji. Już wkrótce wyemitowany zostanie ostatni odcinek czwartego sezonu. Finał serii będzie tragiczny dla głównych bohaterów serialu. Co się wydarzy?

Elif - ostatni odcinek 4. sezonu. Tureckie seriale to prawdziwy hit ostatnich miesięcy. Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje w Polsce, od razu zyskuje ogromną sympatię ze strony widzów. Do najpopularniejszych tytułów zdecydowanie należą: Wieczna miłość, Łzy Cennet, Wymarzona miłość, Przysięga, Więzień miłości, Miłosne potyczki oraz Elif. W każdym z tych seriali widzowie odnajdują zarówno wątki obyczajowe, miłosne, jak i kryminalne.

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć

Elif - odcinek 924

W 924. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na czwartek, 25 lutego 2021 roku, Alev, przeszukując pokój Şafaka, znajduje certyfikat pierścionka z brylantem. Domyśla się, że jej wybranek poszedł oświadczyć się Jülide. Kierowana pragnieniem zemsty mówi Leman, że Jülide za darmo mieszka w domu przeznaczonym dla jej syna. Kobieta natychmiast wynajmuje dwóch mężczyzn, którym karze wyrzucić na ulicę wszystkie rzeczy należące do Jülide i Emirhana. Şafak spotyka się z Jülide i prosi ją o rękę. Tark i Rana niecierpliwie czekają w porcie na przewoźnika, jednak zamiast niego pojawia się policja i aresztuje Tarka. 

Mężczyzna nie może uwierzyć, że jego kochanka go wydała. Kerem spotyka Süreyyę, gdy ta niewiele przed rozpoczęciem ceremonii zaślubin opuszcza rezydencję. Chłopak ubolewa, że miłość jego życia odchodzi, a on musi poślubić Parlę. W tym samym czasie na wieść o aresztowaniu Tarka dom postanawiają opuścić Melek i Elif. Już mają wyjść tylną bramą, lecz na ich drodze staje Rza. Gdy Kerem ma właśnie złożyć przysięgę małżeńską, pada strzał. Przerażona Parla, ku zaskoczeniu wszystkich, podrywa się z wózka inwalidzkiego. Melek i Elif padają na ziemię.

NAJNOWSZE