Elif odc. 794 i 795 streszczenie, opis [18.08 i 19.08]. Emisja TVP1 i VOD online, powtórka

2020-08-18 8:30
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 794 i 795 zostaną wyemitowane we wtorek, 18 sierpnia i środę, 19 sierpnia o godzinie 14:00 w TVP1. Po telewizyjnej premierze odcinki udostępnione będą w serwisie internetowym VOD TVP. Sprawdźcie, co wydarzy się w epizodach 794 i 795 serialu tureckiego Elif.

Elif 794 i 795 - opis nowych odcinków. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki?

Elif 794 streszczenie, premiera 18.08.2020

Rana jest wściekła na Tarka i nie chce pogodzić się z tym, że jest “tą drugą”. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że zakochała się w nim. Tark natomiast jest zły na Ranę, że odwiedziła Hümeyrę. Na domiar złego Hümeyra jest zachwycona Raną i uważa ją za swoją nową przyjaciółkę. Birce zaprasza Yunusa na imprezę u koleżanki. Mężczyzna odmawia, uznając jej propozycję za niestosowną. Şafak zaczyna podejrzewać, że gościem Jülide jest ojciec Emirhana. Widok Birce wyszykowanej na przyjęcie robi na Yunusie wielkie wrażenie. Inci ponownie spotyka na ulicy Melek. Tym razem dziewczynce udaje się z nią porozmawiać. Melek jednak jej nie pamięta i ucieka.

Elif 795 streszczenie, premiera 19.08.2020

Inci opowiada Tülay o kolejnym spotkaniu z Melek. Tülay jednak wciąż jej nie wierzy. Razem z Veyselem są bardzo zaniepokojeni stanem dziewczynki. Tymczasem Jülide, nie zastawszy Melek w domu, rusza na jej poszukiwania. Gdy zrezygnowana wraca do domu, okazuje się, że Melek już wróciła i bawi się z Emirhanem. Şafak nabiera coraz większej pewności, że gościem Jülide jest jej mąż. Macide wciąż źle się czuje, a Vildan zapewnia Tarka, że to skutek lekarstw. Hümeyra namawia Tarka na spotkanie z Raną. Jülide nie podoba się, że Emirhan spędza czas z Melek.

Elif - obsada

Główna bohaterka w serialu - Elif, grana jest przez Isabellę Damlę Güvenilir. Pełną obsadę produkcji znajdziecie poniżej:

  • Isabella Damla Güvenilir jako Elif Emiroğlu
  • Selin Sezgin jako Melek Emiroğlu
  • Volkan Çolpan jako Kenan Emiroğlu
  • Melis Cemre Çınar jako Arzu Karapınar
  • Hasan Ballıktaş jako Veysel Şimşek
  • Emre Kıvılcım jako Selim Emiroğlu
  • Gülçin Tunçok jako Zeynep Emiroğlu
  • Batuhan Soncul jako Murat Şimşek
  • Ayşegül Yalçıner jako Kiraz

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE