Elif odc. 792 i 793 streszczenie, opis [14.08 i 17.08]. Emisja TVP1 i VOD online

2020-08-13 14:46 PK
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 792 i 793 zostaną wyemitowane w piątek, 14 sierpnia i w poniedziałek, 17 sierpnia o godzinie 14:00 w TVP1. Po telewizyjnej premierze odcinki udostępnione będą w serwisie internetowym VOD TVP. Sprawdźcie, co wydarzy się w epizodach 792 i 793 serialu tureckiego Elif.

Elif 792 i 793 - opis nowych odcinków. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki?

Elif 792 streszczenie, premiera 14.08.2020

Leman widzi, jak Jülide wpuszcza do domu gazownika. Jest przekonana, że to jej nowy amant. Kiedy ta dzwoni do domu, Jülide jej nie wpuszcza. Wówczas Leman postanawia rozsiać plotkę, która zrujnuje reputację Jülide. Şafak jest świadkiem jej rozmowy z sąsiadką. Każe matce sprostować oszczerstwa grożąc, że znowu wyprowadzi się z domu. Inci jest w coraz gorszym stanie. Veysel nie wytrzymuje i opowiada dziewczynce o wypadku i śmierci najbliższych. Domownicy rezydencji martwią się o Macide. Stan jej zdrowia się nie polepsza. Rana czuje się zaniedbywana przez Tarka.

Elif 793 streszczenie, premiera 17.08.2020

Beztroska Birce coraz bardziej irytuje Yunusa. Dziewczyna jest bardzo podekscytowana wieczorną imprezą i trudno jej zapanować nad emocjami. Nie mówiąc nic Tarkowi, Rana postanawia odwiedzić Hümeyrę. Szybko jednak kończy wizytę, gdyż ta nieustannie opowiada o swoim małżeństwie. Na domiar złego, Rana dostrzega, że Hümeyra nosi kolczyki, które Tark obiecał dać jej. Inci nie może pogodzić się ze śmiercią Elif. Próbuje przekonać Tülay, że Melek i Elif żyją. Rana jest przekonana, że nie liczy się już dla Tarkai.

M jak miłość po wakacjach 2020. Igraszki Rafała z małolatą Alą w windzie! Pokaże jej swój nowy sprzęt. Marnie się to skończy?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE