Elif 867, 868, 869, 870, 871 streszczenia. Jülide po raz kolejny widzi Şafaka i Alev razem. Kobieta utwierdza się w podejrzeniu, że coś ich łączy

2020-11-30 10:49 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 867, 868, 869, 870, 871 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 867-871 odbędzie się w dniach 30 listopada-4 grudnia. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 867, 868, 869, 870, 871. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 867-871 prezentujemy poniżej. 

Elif - odcinek 867

Ku zaskoczeniu Tarika Rana pojawia się w firmie. Pod pretekstem zrobienia zakupów na kurs, Alev prosi Şafaka, żeby towarzyszył jej do Eminönü. Parla nie może znieść tego, że Süreyya i Kerem coraz bardziej się do siebie zbliżają. Przekupuje Vildan, by ta przekazywała jej informacje o tym, co się między nimi dzieje. Aby zmobilizować Kerema, Süreyya organizuje spotkanie służbowe z Yunusem i Birce w posiadłości Haktanrów. Kerem jest bardzo wzruszony inicjatywą przyjaciół. Jülide widzi Şafaka razem z Alev. Obawia się, że dziewczyna może być kandydatką na żonę Şafaka wybraną przez Leman. 

Elif - odcinek 868

Parla wychodzi z siebie na wieść o inicjatywie Süreyyi. Udaje jej się wyciągnąć od Hümeyry informację, gdzie Kerem z przyjaciółmi wybrali się na obiad. Pojawia się w tej samej restauracji i aranżuje scenę awantury z niechcianym adoratorem. Zgodnie z planem Parli, Kerem staje w jej obronie. Parla odgrywa zrozpaczoną tym, co się stało. Kerem i reszta są bardzo poruszeni tym, co się stało. Jedynie Birce zauważa, że reakcja dziewczyny była przesadna.

Elif - odcinek 869

Parla nadal utrzymuje domowników w przekonaniu, że nie może się otrząsnąć po tym, co ją spotkało. Kerem nawet podczas zebrania ze współpracownikami myśli i mówi o napaści na Parlę, czym wzbudza smutek w Süreyyi. Jülide po raz kolejny widzi Şafaka i Alev razem. Kobieta utwierdza się w podejrzeniu, że coś ich łączy. Kiedy Emirhan usłyszawszy od Inci o kolejnym włamaniu w sąsiedztwie wraca przerażony ze szkoły, Julide postanawia zrezygnować z uczuć do Şafaka i skupić się wyłącznie na wychowaniu syna. Mustafa prosi Macide o pozwolenie na śledzenie Tarika. Jest przekonany, że tylko w ten sposób udowodnią mu winę. Jadąc za nim Mustafa dociera do dzielnicy biedoty, gdzie mieszkała Melek. Śledząc ludzi Tarika, którzy rozmawiają z dawnym sąsiadem Melek nabiera pewności, że Tarik, jak i Macide poszukuje kobiety. 

Elif - odcinek 870

Pracownik magazynu holdingu Haktanr przywozi do rezydencji plakaty ocalałe z pożaru. Odbiera je Elif. Dziewczynka, zamiast oddać afisze Keremowi postanawia rozwiesić je w okolicy w nadziei, że zobaczy je Melek. Tymczasem do rezydencji dzwoni Yildiz. Okazuje się, że ze względu na bóle kręgosłupa i wiek lekarz zalecił kobiecie przejście na emeryturę. Macide prosi Vildan, by skontaktowała się z Melek i zaproponowała jej pracę. Mimo obaw i sprzeciwu Jülide, Melek z entuzjazmem przyjmuje ofertę pracy. 

Elif - odcinek 871

Domownicy nie są świadomi nieobecności Elif. Tymczasem dziewczynka wymyka się z rezydencji, aby rozwiesić w okolicy plakaty reklamowe i dać tym samym wskazówkę Melek. Wcześnie rano do rezydencji przyjeżdża Parla. Wita ją Melek, która tego dnia rozpoczęła pracę w domu rodziny Haktanr. Parla, zdziwiona, że Kerem jeszcze nie wstał, każe Vildan go obudzić. Okazuje się, że Kerem w tajemnicy przed wszystkimi przygotował na tarasie śniadanie dla siebie i Süreyyi. W ten sposób chce się Süreyyi odwdzięczyć za wsparcie i zaufanie. Dziewczyna jest zauroczona niespodzianką. Romantyczną rozmowę przerywa im Parla, która dowiedziawszy się od Vildan o śniadaniu, dołącza do nich i wspominając o napaści postanawia po raz kolejny zawalczyć o Kerema. 

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE