Elif 621 streszczenie - Arzu wysyła do Melek wiadomość od porywaczy z żądaniem okupu

2019-12-03 13:30 kw
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 621 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę, 4 grudnia o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinek 621 - streszczenie. Ayla wciąż jest zła na Murata, za to że nie zmienił pracy. Dziewczyna postanawia rozmówić się z ojcem. Murat przypadkiem słyszy ich rozmowę. Nie może uwierzyć, że w rzeczywistości pracował dla Latifa i że Ayla od początku o wszystkim wiedziała. Leyla zakłada podsłuch w domu Yusufa. Arzu z rozkoszą słucha tego, co dzieje się w rodzinie Emiroglu. Wysyła też do Melek wiadomość od porywaczy z żądaniem okupu. Cała rodzina próbuje uzbierać pieniądze, jednak suma jest za mała. Sytuację ratuje Yusuf, który znajduje potrzebne pieniądze. Yusuf i Melek udają się na miejsce wyznaczone przez porywaczy.

Elif 621 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 500 odcinków tej tureckiej telenoweli. 

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE