Elif 1143, 1144, 1145, 1146 streszczenie: Macide wyraża zgodę na ślub Hümeyry i Leventa. Jülide zamierza sprostować zeznania na policji

2022-01-31 9:04 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 1143, 1144, 1145, 1146 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 1143-1146 odbędzie się w dniach 31 stycznia - 3 lutego 2022 roku. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif to turecki serial, który od 2017 roku gości na antenie TVP1. Produkcja opowiada losy Melek i jej córki, Elif oraz Kerema, Humeyry, Macide oraz Asli. W najbliższych odcinkach tureckiego hitu zdecydowanie nie zabraknie emocji. Macide wyraża zgodę na ślub Hümeyry i Leventa. Kiymet przywozi Melek do magazynu, w którym przetrzymywała Elif. Gdy okazuje się, że dziewczynki tam nie ma, Melek wpada w szał i atakuje Kiymet. Kobiecie udaje się jednak uciec. Melek postanawia wrócić do pracy w rezydencji, a Jülide zamierza sprostować zeznania na policji. Co jeszcze wydarzy się w nadchodzących odcinkach Elif?

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Elif - odcinek 1143

Rana spotyka się z pośrednikiem w sprawie współpracy holdingu Haktanir z firmą Dream - Tex. Zapewnia go, że skłoni Haktanirów do podpisania umowy. Ich spotkanie przerywa pojawienie się w restauracji Hümeyry i Leventa. Pomimo niemiłego spotkania udaje im się ocalić dobrą atmosferę. Ku zaskoczeniu Hümeyry, do lokalu przybywa również Macide, zaproszona przez Leventa. Okazuje się, że Levent już wcześniej spotkał się z Macide, żeby porozmawiać o swoich planach względem jej córki. Hümeyra nie posiada się z radości, kiedy matka wyraża zgodę na ich ślub. Kiymet przywozi Melek do magazynu, w którym przetrzymywała Elif. Gdy okazuje się, że dziewczynki tam nie ma, Melek wpada w szał i atakuje Kiymet. Kobiecie udaje się jednak uciec. Melek rusza za nią do rezydencji. W ostatniej chwili zatrzymuje ją Mahir i informuje, że odnalazł Elif. Tymczasem Kiymet okłamuje domowników, mówiąc, że została napadnięta. Odmawia jednak pójścia na policję. Elif i Melek znów są razem. Dziewczynka przekonuje matkę, że powinny wyjechać. Asli popiera ten pomysł. Macide informuje rodzinę o zaręczynach córki, Kiymet nie może powstrzymać się od krytyki. 

Elif - odcinek 1144

Mahir, na wieść o planach wyprowadzki Melek i Elif deklaruje gotowość towarzyszenia im w kolejnym rozdziale życia. Kerem odbiera wyciąg z laboratorium. Dokumenty udowadniają niewinność Melek. Mężczyzna ma ogromne poczucie winy, że tak niesprawiedliwie potraktował przyjaciółkę rodziny. Prosi Melek, by wróciła do rezydencji. Şafak coraz oschlej traktuje Jülide. Kobieta, wierząc, że powinna powiedzieć prawdę, próbuje porozmawiać z mężem o Tufanie, ten jednak jest nieprzejednany. Jülide spotyka się z Melek. Obie muszą zdecydować się na rozwiązania, które wpłyną na ich przyszłość. Zwierzają się sobie i kierując się uczciwością i poczuciem odpowiedzialności podejmują życiowe decyzje. Melek postanawia wrócić do pracy w rezydencji, a Jülide zamierza sprostować zeznania na policji. 

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?

Elif - odcinek 1145

Mahir nie może zrozumieć decyzji Melek o powrocie do rezydencji. Domownicy zaś nie posiadają się z radości i nie mogą się doczekać spotkania z Melek. Asli, choć rozumie decyzję Melek, obawia się kolejnych posunięć Kiymet. Melek jednak postanawia rozprawić się z Kiymet. Opowiada o wszystkim Hümeyrze. Kobieta nie może uwierzyć, że jej ciotka dopuściła się czynów, o których opowiedziała jej Melek. Jülide postanawia iść na policję i złożyć zeznania obciążające Tufana. Spotyka byłego męża, który próbując ją powstrzymać, atakuje kobietę. Jülide ratuje dwóch przechodniów i w końcu prawie dociera na komendę. W ostatniej chwili powstrzymuje ją Şafak. Okazuje się, że Tufan doniósł mu o zamiarach Julide.

Elif - odcinek 1146

Gülsüm zaskakuje Kiymet, gdy ta poszukując zakrwawionej bluzki szpera w pokoju Melek. Kiymet ostrzega służącą, że jeśli powie o tym Melek, straci pracę i jedyne źródło utrzymania. Gülsüm nie mogąc ryzykować, obiecuje milczenie. Şafak w ostatnim momencie powstrzymuje Jülide przed złożeniem zeznań. Mężczyzna po raz kolejny czuje się upokorzony i urażony działaniami żony. Poruszona opowieścią Melek, Hümeyra postanawia porozmawiać z ciotką. Wypytując o jej życie poprzedzające powrót do rezydencji, Hümeyra zauważa, że słowa Kiymet przeczą temu, co opowiadała domownikom zaraz po przybyciu do rezydencji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE