Elif

i

Autor: materiały TVP

Elif 1107, 1108, 1109 streszczenie: Melek zostaje umieszczona w izolatce. Emirhan wdaje się w bójkę z kolegami

2021-12-08 9:27

Elif odcinki 1107, 1108, 1109 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 1107-1109 odbędzie się w dniach 8-10 grudnia. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 1107, 1108, 1109. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 1107-1109 prezentujemy poniżej.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Elif - odcinek 1107

Emirhan żali się Tufanowi, że koledzy się z niego wyśmiewają, od czasu, gdy dostał złą ocenę z egzaminu. Ten z jednej strony podburza chłopca przeciwko Şafakowi, z drugiej zachęca go do siłowego rozprawienia się z rówieśnikami. Şafak przypadkowo staje się świadkiem zabawy Emirhana i Tufana, gdy ten uczy go, jak się bić. Şafakowi jest przykro, że chłopiec widzi w ojcu autorytet, podczas gdy ich wspólne relacje są coraz gorsze. Birce rozpacza, pakując rzeczy Akina. Przyjaciółki starają się ją pocieszyć. Kiedy niespodziewanie do pokoju wchodzi Akin, Birce w przypływie niepohamowanej radości rzuca mu się na szyję. Elif odkrywa, że kwiatek, który zamierzała zanieść mamie został zniszczony. Kiymet nie kryje satysfakcji z jej łez i nie marnuje okazji, żeby pognębić dziecko. W więzieniu Melek nie ma się lepiej. Kobieta traci nadzieję na wyjście na wolność. Pociesza ją Gwiazda, a przy okazji opowiada przyjaciółce o swoim narzeczonym Ilyasie. Wyznaje przy tym, że kradzieży, przez którą trafiła do więzienia, dokonała, żeby ratować ukochanego i spłacić jego dług. W rezydencji Haktanirów pojawia się Fikret. Mecenaska prosi o rozmowę w cztery oczy z każdym z domowników. Nikt oprócz Kiymet nie ma nic przeciwko. Kobieta robi wszystko, żeby uniemożliwić adwokatce rozmowę z Macide, jednak jej starania nie przynoszą rezultatów. 

Elif - odcinek 1108

Kerem jest wściekły na wieść, że Fikret odwiedziła rezydencję i przepytywała jego rodzinę. Jedzie do kancelarii, żeby zakazać adwokatce dalszych kontaktów. Fikret jednak zwraca jego uwagę na pewien szczegół dotyczący rzekomo sporządzonej przez Melek umowy. Kerem traci dotychczasową pewność, co do winy Melek i postanawia pomóc adwokatce w dojściu do prawdy. Tymczasem Akin odwiedza Birce i zaprasza ją na śniadanie. Dziewczyna jest tak zaaferowana, że przekonuje go, że podczas jego nieobecności zaczęła się z kimś spotykać. 

Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?

Elif - odcinek 1109

Po rozmowie z Fikret, Kiymet jest wściekła na Mahira i po raz kolejny każe mu zerwać z nią współpracę. Mahir uświadamia matkę, że adwokatka nie odpuści, dopóki Melek nie wyjdzie na wolność. Akin przez chwilę udaje, że wierzy Birce w historię o nowym chłopaku. Gdy jednak przyłapuje ją na podstępie, wyznaje Birce miłość. Kiymet, w obawie przed poniesieniem kary daje Fidan zielone światło. Pozwala więźniarce prześladować Melek i obiecuje sowite wynagrodzenie. Fidan korzysta z okazji i podrzucając Melek nóż oskarża ją o atak. Melek zostaje umieszczona w izolatce. Emirhan wdaje się w bójkę z kolegami. Tufan jest dumny z syna, jednak Jülide i Şafak są przerażeni zachowaniem chłopca.