Elif streszczenie odcinków 1077, 1078, 1079, 1080, 1081: Fidan próbuje zabić Melek. Elif wyjawia Hümeyrze, że to Tarik sprowadził ją do rezydencji

2021-10-27 15:56 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 1077, 1078, 1079, 1080, 1081 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 1077-1081 odbędzie się w dniach 18-22 października. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 1077, 1078, 1079, 1080, 1081. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 1077-1081 prezentujemy poniżej.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Elif - odcinek 1077

Elif jest przerażona perspektywą powrotu Kiymet do domu. A sama Kiymet już nie może się tego doczekać. I nie zamierza dotrzymać obietnicy, którą dała synowi. Zdeterminowany Mahir, pod nieuwagę sekretarki, wchodzi do gabinetu adwokata Oval. Ku jego zaskoczeniu, okazuje się, że mecenas jest kobietą. Mahir jest niemile zaskoczony postawą adwokatki, po długich pertraktacjach udaje mu się w końcu opowiedzieć jej historię Melek. Jest jednak przekonany, że Oval nie przyjmie sprawy i że zależy jej jedynie na rozgłosie i pieniądzach. Asli próbuje podnieść Elif na duchu, prosi też Hümeyrę, żeby opiekowała się dziewczynką. W więzieniu Melek stara się chronić Çicek, coraz bardziej narażając się Fidan. Fidan postanawia ukarać Melek za jej nieposłuszeństwo, obarczając ją wszystkimi pracami w celi. 

Elif - odcinek 1078

Fidan dalej dręczy Melek i głodzi ją. Na domiar złego Mahir odwiedza ją w więzieniu i informuje o tym, że Fikret Oval nie chce wziąć jej sprawy. Tymczasem Kiymet zastrasza Elif. Dziewczynka boi się przyznać domownikom, że ta źle ją traktuje. Leman i Jülide przygotowują się na przyjęcie gościa. Młodej kobiecie coraz trudniej znieść ciągłe niezadowolenie i przytyki teściowej. Stopniowo traci pewność siebie. Tym bardziej jest zdziwiona, kiedy podczas wizyty sąsiadki, Leman wychwala Jülide. Niespodziewanie w więzieniu pojawia się Fikret Oval. Po wysłuchaniu historii Melek, mecenaska postanawia zająć się jej sprawą. Z dziennika Macide Kiymet wyrywa stronę z notatkami o Melek i Elif. 

Elif - odcinek 1079

Çicek przyznaje się, że dała Melek jedzenie. Fidan i Nesrin biją ją tak, że kobieta traci przytomność i trafia do ambulatorium. Mahir nie posiada się z radości na wieść, że mecenas Fikret wzięła sprawę Melek. Niestety, informacja ta utwierdza rodzinę Haktanir w ich podejrzeniach. Teraz są pewni, że skoro stać Melek na tak drogą adwokat, musiała już wcześniej okraść inne rodziny. Hümeyra jedzie do wydziału ewidencji ludności. Dowiaduje się tam, że Melek jest matką Elif. Ona i Kerem próbują łączyć ze sobą fakty, jednak poziom zagmatwania całej sprawy wprawia ich w jeszcze większą dezorientację. Kiymet dowiaduje się o adwokatce. Jest pewna, że to Mahir ją wynajął. Ściąga syna do rezydencji i robi mu wyrzuty. Fidan próbuje zabić Melek pozorując jej samobójstwo. Gdy dochodzi między nimi do szamotaniny, do celi zostaje wprowadzona Gwiazda. Ku zaskoczeniu Fidan, butna dziewczyna staje po stronie Melek. 

Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?

Elif - odcinek 1080

Melek jest wdzięczna Gwieździe za wsparcie. Kerem zwierza się Mahirowi ze swych obaw. Wyjawia, że podejrzewa, iż Melek nie działała w pojedynkę i ktoś z wpływowych osób musi ją wspierać. Zapewnia Mahira, że dowie się, kto jest poplecznikiem Melek. Hümeyra jest pewna, że Elif czegoś się boi. Próbuje nakłonić dziewczynkę do mówienia i choć Elif bardzo chce się jej zwierzyć, strach, jaki zasiała w niej Kiymet bierze górę. Çicek wraca do celi. Okazuje się, że nie wydała Fidan. Tymczasem między Fidan, Melek i Gwiazdą coraz częściej dochodzi do spięć. Kerem próbuje zbliżyć się do Asli. Wyznaje, jak brakuje mu ich dawnej relacji. Niestety, gdy rozmowa schodzi na temat Melek między nimi ponownie dochodzi do zatargu. Przekonany o winie Melek Kerem nie może uwierzyć, że Asli zataiła przed nim informację, że Melek i Elif to matka i córka. 

Elif - odcinek 1081

Fidan czuje, że przez obecność Gwiazdy jej autorytet wśród więźniarek słabnie. Namawia więc zaprzyjaźnioną strażniczkę, żeby zmieniła jej celę. Hümeyra próbuje szczerze porozmawiać z Elif. Dziewczynka przełamuje się i wyjawia Hümeyrze, że to Tark sprowadził ją do rezydencji i to przez niego Melek ukryła swoją prawdziwą tożsamość. Elif przerywa jednak swoje wyznanie, zauważając obserwującą je Kiymet. Hümeyra chce odwiedzić w więzieniu Tarka i czegoś się od niego dowiedzieć. Jednak Levent ją od tego odwodzi. Po usunięciu Gwiazdy z celi, Fidan jeszcze bardziej dręczy Melek i Çicek. Kobiety bardziej się do siebie zbliżają. Melek poznaje tragiczną historię przyjaciółki z celi. Mahir spotyka się z Fikret. Adwokatka daje mu jasno do zrozumienia, iż podejrzewa, że to za sprawą Kiymet Melek niesłusznie znalazła się w więzieniu. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE