Elif 1022 i 1023 streszczenie. Nowe odcinki po IO Tokio 2020 - co się wydarzy?

2021-08-05 9:40 PK
Elif
Autor: materiały TVP

Turecki serial Elif wraca po trzech tygodniach przerwy na antenę TVP1! Przed widzami kolejne emocje, które rozpoczną się w poniedziałek, o godzinie 14:00 wraz z emisją 1022 i 1023 odcinków. Poniżej podrzucamy opis premierowych dwóch epizodów Elif.

Elif 1022 streszczenie

Zdruzgotana rodzina czeka na posterunku na wieści o Keremie. Na komisariacie pojawia się również Rana. Między nią a Hümeyrą dochodzi do ostrej wymiany zdań. Hümeyra podejrzewa, że kobieta może mieć coś wspólnego z intrygą wymierzoną przeciwko jej bratu. Kiymet triumfuje w duchu, Mahirowi jednak trudno patrzeć na ich cierpienie. Między matką a synem dochodzi do kolejnego spięcia. Jülide i Şafak nie przerywają poszukiwań Emirhana. Jülide jest już na skraju rozpaczy, kiedy Leman dzwoni do Şafaka z wiadomością, że Emirhan jest u nich. Gdy docierają na miejsce, chłopiec stanowczo odmawia powrotu do domu z matką, nie chce nawet patrzeć na Jülide.

Elif 1023 streszczenie

Şafak wybacza Jülide, że zataiła przed nim prawdę o Tufanie. Macide i reszta wracają do domu. Macide jest zupełnie załamana. Kymet przekonuje siostrę, że Mahir powinien nocować w rezydencji. Hümeyra proponuje, żeby zajął pokój Kerema. Okazuje się, że ojcem Mahira jest nikt inny tylko zmarły mąż Macide, ojciec Kerema i Hümeyry. Mahir ze wzruszeniem przygląda się fotografii rodzeństwa, z którym wbrew matce odczuwa coraz silniejszą więź. Kiymet trudno ukryć radość na widok rozpaczy Haktanirów. Ku jej niezadowoleniu, Hümeyra nie dopuszcza do pojawienia się wiadomości o Keremie w prasie. Levent przywozi wieści z policji. Okazuje się, że usunięto fragment nagrania, które mogłoby doprowadzić do uniewinnienia Kerema.

Elif odcinki 1022 i 1023 zostaną wyemitowane kolejno w poniedziałek, 8 sierpnia i we wtorek, 9 sierpnia o 14:00 w TVP1.

Iza z "M jak miłość" ucieka w sukni ślubnej! Co się dzieje z Adrianą Kalską?
Sonda
Bedziecie tęsknić za serialem Elif?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE