Elif, odcinki 1022, 1023, 1024, 1025, 1026 - streszczenia. Kerem trafia do więzienia

2021-08-10 10:34 Adrian Rybak
Elif
Autor: Materiały TVP

Elif to jeden z wielu tureckich seriali, które w Polsce cieszą się dużą popularnością. Choć telenowelę można oglądać w TVP już od bardzo dawna, widzowie nadal z zaciekawieniem śledzą losy bohaterów. Przed nami nowe ciekawe odcinki, w których dojdzie do zwrotów akcji. Sprawdź streszczenia.

Elif, odcinki 1022, 1023, 1024, 1025, 1026 - streszczenia. Melek w młodości pracowała jako służąca w domu wysoko usytuowanej rodziny Emiroğlu. Między nią, a Kenanem (najstarszym synem swoich pracodawców) rodzi się płomienne uczucie. Matka Kenana nie zaakceptowała tego związku i bezwzględnie odprawiła ciężarną służącą z rezydencji. Melek odeszła honorowo, pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że porzuca go z własnej woli. Ukryła także swój błogosławiony stan. Kiedy rodzi się córka tragicznych kochanków, mała Elif, Kenen żeni się z inną kobietą. Po upływie wielu lat, para ponownie się spotyka, ale los nie pozwala im żyć „długo i szczęśliwe”. A jak potoczy się życie ich córki? Sprawdź, co wydarzy się w następnych odcinkach.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Elif - odcinek 1022. Poniedziałek 9.08.2021

Zdruzgotana rodzina czeka na posterunku na wieści o Keremie. Na komisariacie pojawia się również Rana. Między nią a Hümeyrą dochodzi do ostrej wymiany zdań. Hümeyra podejrzewa, że kobieta może mieć coś wspólnego z intrygą wymierzoną przeciwko jej bratu. Kiymet triumfuje w duchu, Mahirowi jednak trudno patrzeć na ich cierpienie. Między matką a synem dochodzi do kolejnego spięcia. Jülide i Şafak nie przerywają poszukiwań Emirhana. Jülide jest już na skraju rozpaczy, kiedy Leman dzwoni do Şafaka z wiadomością, że Emirhan jest u nich. Gdy docierają na miejsce, chłopiec stanowczo odmawia powrotu do domu z matką, nie chce nawet patrzeć na Jülide.

Elif - odcinek 1023. Wtorek 10.08.2021

Şafak wybacza Jülide, że zataiła przed nim prawdę o Tufanie. Macide i reszta wracają do domu. Macide jest zupełnie załamana. Kymet przekonuje siostrę, że Mahir powinien nocować w rezydencji. Hümeyra proponuje, żeby zajął pokój Kerema. Okazuje się, że ojcem Mahira jest nikt inny tylko zmarłymąż Macide, ojciec Kerema i Hümeyry. Mahir ze wzruszeniem przygląda się fotografii rodzeństwa, z którym wbrew matce odczuwa coraz silniejszą więź. Kiymet trudno ukryć radość na widok rozpaczyHaktanirów. Ku jej niezadowoleniu, Hümeyra nie dopuszcza do pojawienia się wiadomości o Keremie w prasie. Levent przywozi wieści z policji. Okazuje się, że usunięto fragment nagrania, które mogłobydoprowadzić do uniewinnienia Kerema.

Elif - odcinek 1023. Środa 11.08.2021

Rodzina Haktanir ma nadzieję na szybkie oczyszczenie Kerema z zarzutów. Wszyscy podejrzewają Tarika o podrzucenie leków i liczą, że nagrania z miejsca załadunku tirów ujawnią prawdziwego sprawcę. Okazuje się jednak, że kluczowe fragmenty zostały usunięte. Rana korzysta z nieobecności Kerema i próbuje wprowadzić swoje rządy w holdingu. Mahir podsłuchuje rozmowę Melek i Macide. Kierowany wyrzutami sumienia dostarcza policji brakujące nagrania. Co więcej, spotyka się ze swoim człowiekiem, Taskinem Sonmezem i proponuje mu sowite wynagrodzenie w zamian za przyznanie się do winy.

Elif - odcinek 1024. Czwartek 12.08.2021

Pomimo starań Hümeyry prasa pisze o aresztowaniu Kerema i próbie przemytu leków. Kiymet robi wszystko, by Macide przeczytała artykuły oczerniające jej syna, jednak Humeyrze udaje się ją powstrzymać. W holdingu wrze. Kolejni kontrahenci anulują zamówienia i odwołują spotkania. Mahir postanawia opublikować oświadczeniew prasie. Rana, chcąc ratować holding przed bankructwem, ku sprzeciwowi wszystkich, postanawia sprzedawaćodzież poniżej ceny rynkowej. Asli informuje o tym Hümeyrę, a ta udaje się holdingu, by powstrzymać Ranę. Jülide próbuje namówić Emirhana na powrót do domu. Chłopiec nadal ma ogromny żal do matki, że okłamała go i postanawia zostać u Leman. Domownicy nie posiadają się ze szczęścia na informację, że policja ujęła sprawcę i szykują się na powrót Kerema do domu. Urządzają przyjęcie, po czym jadą na komendę, by go odebrać. Ku zaskoczeniu wszystkich Taskin zeznał, że działał z polecenia Kerema. Kerem zostaje przewieziony do więzienia.

Elif - odcinek 1025. Piątek 13.08.2021

Macide, choć jest załamana sytuacją syna, postanawia być silna i czym prędzej doprowadzić do ujawnienia prawdy. Mahir nie może wybaczyć matce, że przekupiła Taskina. Tymczasem Kiymet, by doprowadzić do pogorszenia się stanu zdrowia Macide podmienia leki zlecone przez lekarzana zwykłe środki przeciwbólowe. Rana informuje wszystkich, że nie będzie znosiła niesubordynacji i grozi pracownikom, że każdy przejaw nieposłuszeństwa zakończy się utratą pracy. Asli nie pozwala się zastraszyć i daje Ranie jasno do zrozumienia, że pozostanie lojalna wobec Kerema. Jülide jest załamana oziębłością i uporem syna. Şafak stara się ją pocieszyć. Obiecuje, że porozmawia z chłopcem.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE