The Office 4 - prace na planie wystartowały

i

Autor: Materiały prasowe Canal+

THE OFFICE PL

Ekipa Kropliczanki wraca na plan! Czwarty sezon "The Office PL" już w przygotowaniach

2024-06-24 13:07

Będzie grubo, grubiej, najgrubiej! I to już od pierwszego odcinka. Przed nami czwarty sezon polskiej wersji serialu "The Office", która tak dobrze przyjęła się w kraju nad Wisłą. Prace na planie oficjalnie wystartowały, a Dariusz Wasiak zdecydował się nawet na kilka słów od siebie. Czego tym razem możemy się spodziewać?

Czwarty sezon "The Office PL" niezmiennie pójdzie pod prąd, porywając się na świętości i wyśmiewając stereotypy, ubierając wszystko w inteligentną szyderę biurowych perypetii i biznesu po polsku. Wiemy już, że w nowej części serialu powrócą kultowe postaci z Darkiem Wasiakiem, Michałem Holcem i odmienioną tym razem Patrycją Kowal(ską) na czele, a z kryminału wróci Łuki, którego tak brakowało w poprzednich epizodach.

Aktorzy, którzy popełnili ciężkie przestępstwa i trafili za kratki | To Się Kręci #27

THE OFFICE PL to serialowy fenomen wszech czasów. Rzeczywistość biurowych absurdów pokazana jak w soczewce jest zawsze aktualna, a wielu widzów odnajdzie w niej analogię do własnego życia w korpo. Trzy sezony polskiej wersji światowego hitu pozwoliły zbudować nam lojalny fan base oczekujący kontynuacji. Widzowie doceniają tu nie tylko specyficzny humor oraz niepoprawne żarty wszelkiej maści i koloru, ale też ich odniesienie do współczesnego świata, w którym żyjemy" - powiedziała Beata Ryczkowska, dyrektorka produkcji oryginalnych i koprodukcji CANAL+ Polska

Dariusz Wasiak prosto z planu czwartego sezonu "The Office PL"

Jedna z najważniejszych osób w Kropliczance, największy obrońca tradycji i polskości, entuzjasta chodzenia po biurze w kapciach, a jednocześnie szef działu logistyki, Pan Wasiak, oficjalnie ogłasza, że nadchodzi 4. sezon "The Office PL". Jak możemy usłyszeć na poniższej zapowiedzi, w nowych odcinkach nasi biurowi ulubieńcy będą szykować się na Dni Siedlec, co chyba nawet trochę rozkręciło naszego Darka.

W głównych rolach ponownie zobaczymy Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką, Rafała Kowalskiego, Adama Bobika, Monikę Kulczyk, Mateusza Króla, Monikę Obarę, Marcina Pempusia, Jana Sobolewskiego, Milenę Lisiecką. Czwarty sezon "The Office PL" ukaże się jesienią 2024 roku w CANAL+ online.