Dzika republika – premiera nowego serialu HBO GO. Zobacz zwiastun!

2021-11-10 20:55 Leon Pietrzak

Dzika republika to historia dziewięciorga nieletnich przestępców, którzy po tragicznym incydencie podczas programu resocjalizacyjnego uciekają w wysokie Alpy. Walcząc z siłami natury oraz własną agresją, tworzą nową społeczność, która rządzi się ustalonymi przez nich prawami.

Dzika republika to serial, w którym jeden z członków programu resocjalizacji ginie gwałtowną śmiercią. Nikt nie wie jak do tego doszło, a młodzi ludzie stają przed trudną decyzją. Czy powinni czekać aż władze rozpoczną w tej sprawie śledztwo? A może powinni uciekać i wziąć swój los we własne ręce? Wszyscy mają nienajlepsze doświadczenia z władzami i spodziewają się, że nie zostaną potraktowani w sprawiedliwy sposób, więc uciekają w wysokie góry, na szczyty Alp.

Obsada serialu Dzika Republika

Serial Dzika republika został wyreżyserowany przez Markusa Gollera (Przyjaźń, 25 km/h) oraz Lennarta Ruffa (The Titan). W obsadzie znaleźli się Merlin Rose jako Ron, Emma Drogunova jako Kim, Maria Dragus jako Lindi, Rouven Israel jako Marvin, Béla Gabor Lenz jako Bischoff i Aaron Altaras jako Can.

Gdzie oglądać "Dziką Republikę" - kiedy premiera?

Premiera serialu Dzika republika odbędzie się w HBO GO 12 listopada. Tego dnia do serwisu dodane zostaną wszystkie odcinki serialu. Serial liczy 8 odcinków.

Dzika Republika - zwiastun serialu HBO

KOZACKA MIŁOŚĆ VS MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY | ESKA XD - Hotplota #35
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE