Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać?

2019-09-11 14:02
Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać?
Autor: Materiały TVP Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać?

Serial opowiada o czterech młodych dziewczynach, które przyjeżdżają do Polski i próbują ułożyć sobie tu życie. Fabuła skupia się na ich pracy, nauce, poznawaniu nowych ludzi oraz aklimatyzacji w nieznanym dla nich kraju. Kiedy, gdzie i o której oglądać powtórki serialu Dziewczyny ze Lwowa sezon 4?

Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Główne bohaterki serialu to Uliana, młoda absolwentka konserwatorium we Lwowie, która po rozwodzie zostaje z dzieckiem bez środków do życia i szans na pracę; Polina, która utopiła wszystko, co miała, w agencji modelek, która właśnie zbankrutowała; Olyia, prosta dziewczyna nieprzytomnie zakochana w Igorze wykorzystującym do granic ją i jej miłość i Swietłana – matka dwójki dzieci, poszukująca dla nich i dla siebie stabilizacji, opartej na ramieniu odpowiedniego mężczyzny. Kiedy, gdzie i o której oglądać powtórki serialu Dziewczyny ze Lwowa sezon 4?

Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 - powtórki TV

Serial Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 możecie oglądać w piątkowe wieczory o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Jeżeli nie udało Wam się zobaczyć premierowego odcinka produkcji, to nie musicie się martwić. Powtórki będą emitowane w sobotę o godzinie 11:35.

Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 - powtórki online

Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 jest dostępny również w internecie. Po emisji każdego odcinka, serial możecie obejrzeć na platformie vod.tvp.pl.

NAJNOWSZE