Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 odcinek 42 streszczenie: Co się stało z Katią? Czy znajdzie się cała i zdrowa?

2019-09-22 8:00
Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 odcinek 42 streszczenie: Co się stało z Katią? Czy znajdzie się cała i zdrowa?
Autor: Materiały TVP Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 odcinek 42 streszczenie: Co się stało z Katią? Czy znajdzie się cała i zdrowa?

W środku nocy do wilii profesora na Żoliborzu, wchodzi kuzynka Haliny - Klaudia. Wszyscy poszukują Katii. Co się z nią stało? Czy znajdzie się cała i zdrowa? Co jeszcze wydarzy się w serialu Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 odcinek 42?

Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 odcinek 42 streszczenie: Co się stało z Katią? Czy znajdzie się cała i zdrowa? Serial Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 odcinek 42 możecie oglądać w piątek 27 września 2019 roku o godzinie 20:30 na antenie TVP1. Mecenas jest świeżo upieczonym partnerem kobiety w ciąży. Przez co doświadcza nowego dla siebie stano emocjonalnego. W środku nocy do wilii profesora na Żoliborzu, wchodzi kuzynka Haliny - Klaudia. Co jeszcze wydarzy się w serialu Dziewczyny ze Lwowa?

Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 odcinek 42: STRESZCZENIE

Sarkisjan i Rysiek są zaniepokojeni milczeniem Katii. Panowie pojawiają się ponownie na Cynowej. Do Henryka przychodzi Zdunek, który szuka Romusia. Jedyną wskazówkę, jak ona zniknęła, jest dla nich nagranie na komórce chłopaka. Rozpoczynają się poszukiwania. Henryk, były Poliny, Wiktor i Konstanty Myszor zaangażowani są w poszukiwania Katii. Poszukujący zadają sobie pytanie, co się stało z Katią i czy odnajdą ją całą i zdrową. Polina próbuje dmuchać na zimne. Zapewnia go, że przepisanie na nią aktów było pomysłem Matyldy.

NAJNOWSZE