Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 odc 42 streszczenie: Sarkisjan i Rysiek wyjeżdżają do Lwowa. Czy tam znajdą Katię?

2019-09-22 14:00
Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 odc 42 streszczenie: Sarkisjan i Rysiek wyjeżdżają do Lwowa. Czy tam znajdą Katię?
Autor: Materiały TVP Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 odc 42 streszczenie: Sarkisjan i Rysiek wyjeżdżają do Lwowa. Czy tam znajdą Katię?

Mecenas jest świeżo upieczonym partnerem kobiety w ciąży. Katia dalej się nie znalazła i zaczynają się gorączkowe poszukiwania dziewczyny. Sarkisjan i Rysiek wyjeżdżają do Lwowa. Czy tam znajdą Katie?

Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 odc 42 streszczenie: Sarkisjan i Rysiek wyjeżdżają do Lwowa. Czy tam znajdą Katię? Serial Dziewczyny ze Lwowa odcinek 42 możecie obejrzeć w piątek 27 września 2019 roku o godzinie 20:35 w Telewizyjnej Jedynce. Sarkisjan i Rysiek są zaniepokojeni faktem, że Katia milczy i nie daje znaku życia. Pojawiają się na Cynowej. Do Henryka przychodzi również Zdunek, który szuka Romusia. Jedyną wskazówką, jak ona zniknęła jest nagranie w komórce pewnego chłopca. Rozpoczynają się poszukiwania. Co jeszcze wydarzy się w serialu Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 odc 42?

Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 odc 42: STRESZCZENIE

Rysiek i Sarkisjan są bardzo zaniepokojeni. Nie mają kontaktu z Katią i w związku z tym pojawiają się ponownie na Cynowej. Do Henryka przychodzi również i Zdunek, który szuka Romusia. Jedyna wskazówka, która może im pomóc znaleźć Romusia jest nagranie w komórce chłopca. Rozpoczynają się gwałtowne poszukiwania, w które zaangażowany jest cały sztab ludzi. Posząwszy od Henryka, przez byłego Poliny, Wiktora, a nawet Konstantego Myszora. Poszukujący muszą sobie zadać powstawowe pytanie: co się stało z Katią i czy odnajdą ją całą i zdrową. Polina próbuje jednak dmuchać na zimne i odwiedza Gangstera. Zapewnia go, że przepisanie na nią aktów własności było pomysłem Matyldy. Czy Myszor jej uwierzy? Tymczasem śledztwo w sprawie ucieczki Komandosa nabiera tempa. Policja ma plany wobec nieświadomej niczego Poliny.

Olyia z Tomkiem szukają sposobu, żeby dowiedzieć się, jak układa się relacja matki Tomka i ojca dziewczyny. Warto przypomnieć, że to obcy dla siebie ludzie, którzy zamieszkali ze sobą. Uljana przeżywa miłosne uniesienia po zamieszkaniu u Filmowca. Wszystko jest na dobrej drodze i dziewczyna postanawia poznać partnera ze swoją córką. Starszy pan, przejęty tym, co usłyszał od Uljany postanawia wziąć sprawy w soje ręcę. Nowakowa, która troszczy się o Henryka ucieka się do podstępu.

NAJNOWSZE