Dorota Wellman i Marcin Prokop

i

Autor: x-news

programy

„Dzień Dobry TVN” znika z anteny! Fani programu będą zawiedzeni

2024-06-21 9:29

„Dzień Dobry TVN” od lat zdecydowanie nie może narzekać na brak popularności wśród widzów. Mimo to już wkrótce program zniknie z anteny TVN. Wiadomo, co zajmie miejsce uwielbianego programu śniadaniowego.

„Dzień Dobry TVN” to program śniadaniowy stacji TVN, który codziennie budzi widzów dawką najnowszych newsów ze świata show-biznesu, nowinkami technologicznymi, rozmowami z inspirującymi osobami, kuchennymi poradami, smacznymi przepisami na śniadania, obiady czy też przekąski oraz najważniejszymi informacjami, jakie powinniśmy wiedzieć o poranku. Program cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy nie wyobrażają sobie początku dnia bez ukochanych prowadzących. Niestety już wkrótce „Dzień Dobry TVN” zniknie z anteny. Sprawdźcie szczegóły.

Natalia Nykiel jak Doda?! Mówi o własnym reality-show

„Dzień Dobry TVN” znika z anteny!

Od kilku miesięcy w roli prowadzących „Dzień Dobry TVN” występują: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński oraz Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Już wkrótce znikną codzienne wydania programu z ich udziałem, a wszystko za sprawą przerwy wakacyjnej. Od 24 czerwca, w dni powszednie zamiast „DDTVN” widzowie będą mieli okazję oglądać powtórki popularnych seriali paradokumentalnych. Powróci natomiast świetnie znany widzom program „Dzień Dobry Wakacje”, który emitowany będzie w każdy weekend wakacji, począwszy od 29 czerwca. Przez całe wakacje widzowie zobaczą aż 18 jego wydań.