Dzień Disneya w Polsacie - Iniemamocni 2, Auta 3, Zaplątani i wiele innych

2020-03-24 13:45
Dzień Disneya w Polsacie
Autor: Materiały prasowe Polsat Dzień Disneya w Polsacie

Dzień Disneya w Polsacie po raz drugi! Pierwsza edycja tego filmowego wydarzenia na naszej antenie to był niebywały sukces. Po roku, również w Wielkanoc powracamy z tą ideą i w Wielkanocny Poniedziałek (13 kwietnia br.) od wczesnego świątecznego poranka do głównego wieczornego seansu będziemy prezentować animowane i aktorskie przeboje kinowe Disneya. Pokażemy filmy z optymistycznym przesłaniem i mnóstwem pozytywnych emocji.

Polsat był najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w Wielkanoc 2019. „Piękna i Bestia” świątecznym hitem nr 1 - pokazywana w paśmie MegaHit (o g. 19:55), najbardziej spodobała się widzom spośród wszystkich świątecznych propozycji polskich telewizji. Ta filmowa baśń wśród widzów w wieku od 16 do 49 lat zajęła pierwsze miejsce, z wynikiem 18,7% udziałów w rynku. Ale także pozostałe propozycje filmowe w ubiegłoroczny Wielkanocny Poniedziałek zgromadziły bardzo liczną widownię. Propozycje repertuarowe Polsatu na Wielkanoc 2019 zdeklasowały konkurencję. Liczymy, że powtórzymy sukces, bo Dzień Disneya w Polsacie to doskonała rozrywka dla całej rodziny!

Dzień Disneya w Polsacie to idealne filmowe propozycje do oglądania w domowym zaciszu, w rodzinnym gronie. Rozpoczynamy od zaproszenia dla naszych najmłodszych widzów na premierę animowanej baśni pt. „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” (g. 7:30). Potem będzie pełna ciepła i humoru nowa wersja baśniowej opowieści o Roszpunce w animowanym musicalu pt. „Zaplątani”(g. 9:15). Dowcipnym dopełnieniem tej historii jest krótka animacja pt. „I żyli długo i zaplątani” (g. 11:30). Dla fanów motoryzacji i nie tylko przygotowaliśmy trzecią część kinowego hitu Disneya i Pixara o niezwykłych przygodach samochodu wyścigowego i jego dzielnej ekipy – „Auta 3” (g. 11:40).

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Popołudnie tego wyjątkowego dnia to prawdziwa filmowa uczta, bo upłynie pod znakiem wystawnej, ekstrawaganckiej, z plejadą gwiazd w obsadzie i w reżyserii jednego z najbardziej oryginalnych twórców kina – adaptacji powieści: „Alicja w Krainie Czarów” (g. 13:50) i „Alicja po drugiej stronie lustra” (g. 16:15). Następna pozycja w programie to krótkometrażowa animacja z dreszczykiem i galerią ulubionych bohaterów - „Toy Story: Horror” (g. 19:40). Ukoronowaniem tego niezwykłego dnia będzie kolejna przebojowa animacja Disneya i Pixara pt. „Iniemamocni 2” (g. 20:00), czyli dalsze przygody najbardziej niezwykłej rodziny na świecie, której członkowie mają supermoce i walczą z przestępcami. UIniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Premiera tego filmu w Polsacie to zarazem pierwszy pokaz na antenie otwartej w naszym kraju. Zapowiada się dzień pełen filmowych wrażeń!

NAJNOWSZE