Dziedzictwo. Co wydarzy się w serialu 3-7 czerwca 2024? (STRESZCZENIA)

i

Autor: TVP Dziedzictwo. Co wydarzy się w serialu 3-7 czerwca 2024? (STRESZCZENIA)

Streszczenie na cały tydzień

“Dziedzictwo”. Co wydarzy się w serialu 3-7 czerwca 2024?

2024-06-03 14:49

Dziedzictwo 288, 289, 290, 291, 292 – streszczenie odcinków na cały tydzień. Wielu polskich widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów tureckiego hitu emitowanego na TVP1 między 3-7 czerwca. Jesteście ciekawi? Oto szczegółowe streszczenie na najbliższe dni.

Dziedzictwo to ciągle jedna z najchętniej oglądanych produkcji w ramówce Telewizji Polskiej. Poniższe streszczenie obejmuje epizody o numerach 288, 289, 290, 291, 292, które zostaną wyemitowane 3-7 czerwca 2024 roku na kanale TVP1. W serialu wydarzy się naprawdę sporo i nie zabraknie emocji. Czego dokładnie się spodziewać i na co przygotować? Sprawdźcie opisy odcinków na cały tydzień już teraz!

Dziedzictwo - odcinek 288 streszczenie

Yusuf opowiada Yamanowi o ich nowym życiu, mężczyzna z żalem obserwuje warunki, w których mieszkają jego bliscy, nie daje jednak nic po sobie poznać. Seher, położywszy Yusufa spać, proponuje Yamanowi kawę. Później wyznaje, że nie chce, by Yusuf płacił za sytuację między nimi i że jest gotowa wrócić do rezydencji. Okazuje się, że jest to tylko element planu, który ułożyli z Fikretem. Seher miała uśpić czujność Yamana, żeby podać mu lek nasenny i uciec. Yaman jednak rozszyfrowuje jej plan i ukradkiem zamienia filiżanki. Fikret wysyła do Seher wiadomość z pytaniem o plan ucieczki, Yaman odpisuje mu, że plan zostaje odwołany. Nagła zmiana decyzji przez Seher alarmuje Fikreta. Następnego ranka mężczyzna zakrada się pod dom Seher i słyszy jej kłótnię z Yamanem. Pod wpływem impulsu ogłusza Yamana i organizuje samochód, by Seher mogła uciec z Yusufem. Ali i jego ekipa wciąż nie mogą znaleźć wspólnego języka z Duygu, która drwi z ich zażyłości i zarzuca im brak dyscypliny.

Dziedzictwo - odcinek 289 streszczenie

Yaman odzyskuje przytomność, uwalnia się z więzów i obezwładnia Fikreta. Z jego telefonu dowiaduje się, w którą stronę zmierzają Seher i Yusuf. Rusza ich śladem. Tymczasem Yusuf budzi się w drodze. Jest zły na Seher, że znów rozdzieliła go ze stryjkiem. Ekipa Alego kontynuuje pracę nad rozbiciem gangu narkotykowego. Duygu drwi z ich dotychczasowych dokonań. Chce działać sama i swoimi metodami, Ali ostro krytykuje jej postawę. Yaman dogania uciekającą Seher. Dochodzi między nimi do wymiany zdań - Seher zapowiada, że nie przestanie uciekać, a Yaman oświadcza, że nie ustanie w poszukiwaniach. W końcu zdesperowana Seher postanawia wrócić do rezydencji, jednocześnie wypowiadając Yamanowi wojnę. Duygu zauważa akta i płytę w biurku Frata i sprawdza je pod jego nieobecność. Kobieta bez zastanowienia rozpoczyna śledztwo w sprawie ukrywania dowodów i zabiera Frata na przesłuchanie. Ali natychmiast wstawia się za swoim podwładnym i bierze całą winę na siebie.

Dziedzictwo - odcinek 290 streszczenie

Duygu nie zamierza odpuścić śledztwa w sprawie zatajenia dowodów. Jednocześnie drąży sprawę zamachu na Yamana Kyrmly. Wszyscy w rezydencji cieszą się z powrotu Seher i Yusufa. Adalet szykuje chłopcu jego ulubione dania. Seher nie może znieść faktu, że znów tu są. Postanawia wyrzucić wszystkie przedmioty, które łączą ją z Yamanem. Mężczyzna w milczeniu znosi gorzkie słowa i ataki Seher, w nadziei, że kiedyś prawda wyjdzie na jaw i uda mu się ją odzyskać. Czas spędzony z Yusufem wynagradza mu to co złe. İbrahim i Fyrat skarżą się cioci Sultan na nową komisarz. Tymczasem okazuje się, że Duygu przeniosła się z Ankary razem z chorą matką, która ma do córki żal o to, że przyciągnęła ją za sobą do obcego miasta.

Dziedzictwo - odcinek 291 streszczenie

Ali z ekipą udają się na operację, w tym czasie Duygu bierze się za sprawę Kyrymlego. Szybko orientuje się, że istnieją rozbieżności między dowodami a informacjami w raporcie. W rezydencji Seher robi wszystko, żeby dopiec Yamanowi i nie dopuszczać go do Yusufa. Chłopiec jednak lgnie do stryjka i wykorzystuje każdą sposobność, żeby z nim być. Pod nieobecność Yamana w rezydencji pojawia się policja i aresztuje Seher jako podejrzaną o usiłowanie morderstwa. Seher jest przekonana, że to Yaman na nią doniósł w zemście za jej bolesne słowa. W wyniku działań Duygu, Ali zostaje zawieszony. Duygu dostaje wiadomość od opiekunki, że jej matka wymknęła się z hotelowego pokoju. Okazuje się, że kobiecie pomieszało się w głowie i poszła odebrać ze szkoły swoją córkę. Duygu udaje się odnaleźć matkę, gdy wykłóca się z jakąś kobietą o jej dziecko. Cenger informuje Yamana o aresztowaniu Seher. Yaman bez namysłu rusza na posterunek, żeby jej pomóc. W tym samym czasie przyparta do muru Seher jest już gotowa wyznać prawdę.

Dziedzictwo - odcinek 292 streszczenie

Podczas przesłuchania Metin próbuje złamać Seher. Gdy kobieta już ma przyznać się do winy, do sali przesłuchań wchodzi Yaman i przerywa czynności. Dla dobra Yusufa każe Seher złożyć fałszywe zeznania. Tymczasem Duygu nie może odnaleźć matki. Okazuje się, że cierpiąca na zaburzenia świadomości kobieta wziąwszy obcą dziewczynkę za swoją zaginioną córkę Yasemin próbowała zaciągnąć dziecko do domu. Na szczęście Duygu w ostatniej chwili udaje się załagodzić sprawę. Na komendzie okazuje się, że Duygu i Seher znają się ze szkoły podstawowej, co więcej, były wtedy najbliższymi przyjaciółkami. Duygu wierzy w wersję zdarzeń Seher, dzięki czemu kobieta szybko zostaje zwolniona z aresztu. Zuhal postanawia zdobyć względu Yamana. Aranżuje rzekomo przypadkowe spotkanie z Nedimem, podczas którego kreuje swój nowy wizerunek skromnej i uczciwej kobiety.

Rozpoznaj turecki serial po postaci!

Pytanie 1 z 12
Dziedzictwo czy Zakazany owoc?
Dziedzictwo czy Zakazany owoc?
"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu