Down the road sezon 3 - kiedy na Player, a kiedy w TTV?

2021-09-14 13:31 kg
Down the road
Autor: materiał prasowy

Bohaterowie „Down the road” już dwa razy podbili serca widzów. Jesienią kolejna edycja tego niezwykłego programu! Tym razem trasa premierowej serii prowadzi przez znane, ale i te mniej popularne szlaki orientalnej Turcji. Kiedy trzeci sezon programu zadebiutuje na Playerze, a kiedy w TTV?

Down the road sezon 3 - kiedy na Player, a kiedy w TTV? W tym programie naprawdę wszystko zaskakuje: szczere opinie i reakcje uczestników, a także sposób, w jaki patrzą na rzeczywistość. W trakcie trwającej niespełna trzy tygodnie wyprawy bohaterowie skonfrontują się z odmienną kulturą i zwyczajami, ale przede wszystkim wzajemnie się poznają.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Down the road sezon 3 - kiedy na Player, a kiedy w TTV?

Pierwsza edycja Down the road na antenie TTV miała premierę wiosną 2020 roku, natomiast druga - wiosną 2021 roku. Trzecia, najnowsza odsłona reality show na antenie stacji pojawi się już w niedzielę, 3 października o godz. 22:00. Odcinki dostępne również będą w serwisie Player.pl. W trzecim sezonie programu grupa uczestników jest najbardziej zróżnicowana. Znajduje się w niej para będąca ze sobą przed programem, czyli Agnieszka i Tomek; najstarszy, Paweł ma 44 lata, a najmłodsza, Paulina – 22 lata. Zespół w trasie uzupełni też trójka odważnych osób: Daria, Przemek i Bartek. Towarzyszyć im będzie, niezmiennie, Przemek Kossakowski.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE