Dom z papieru sezon 6 - kiedy będzie? Czy powstanie kolejna część?

2021-12-08 21:19 LP
Dom z papieru
Autor: Materiały prasowe Netflix

Dom z papieru na początku miał tylko jeden sezon. Netflix zdecydował się na podzielenie odcinków i opublikował je w dwóch osobnych częściach. Nikt nie wierzył w kontynuację napadu, a jednak dostaliśmy trzeci sezon. Kiedy wszyscy fani myśleli, że czwarty będzie już ostatnim, to platforma zaskoczyła ponownie i ogłosiła jeszcze piątą część! Czy możemy spodziewać się 6 sezonu Domu z papieru?

Dom z papieru sezon 6 - kiedy będzie? Czy powstanie kolejna część? Każdy film lub serial, który stał się globalnym hitem, prędzej czy później dostaje następną część. Branża filmowa zna przypadki, gdzie kontynuacje powstawały nawet po kilku latach od emisji "ostatniego" sezonu. Doskonałym przykładem jest "Skazany na śmierć (Prison Break)". Na piąty sezon fani serii musieli czekać aż 9 lat! Czy w takim razie jest szansa na 6. sezon Domu z papieru, czy od Netfliksa usłyszymy jednak "Bella ciao"?

Czy powstanie 6. sezon Domu z papieru?

Drużyna Profesora rozkochała fanów na całym świecie. Na początku rabusie drukowali swój pierwszy miliard w Mennicy Królewskiej, a później wykradali złoto ze skarbca Banku Hiszpanii. Maska Dalego i czerwony kombinezon stały się już symbolem ruchu oporu. To wielki hit, który przynosi twórcom ogromne zyski. Kiedy fani myśleli, że 5. sezon będzie ostatnim, to chwilę przed jego premierą dostali informację, że to jeszcze nie koniec. Oczywiście napad się kończy, ale historia trwa dalej. Już wiemy, że serial doczeka się spin-offu w 2023 roku. Jeżeli powtórzy sukces poprzednich sezonów, lub przynajmniej się do niego zbliży, to możliwe że La Banda powróci na ekrany. Kolejne przygody bohaterów to zapewne tylko kwestia czasu.

Sonda
Czy uważasz, że Dom z Papieru powinien zakończyć się na pierwszych dwóch sezonach?
WIEDŹMIN: SEZON 2 Co w serialu od NETFLIX? | ESKA XD - Martyna movie #35
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE