Debata Trzaskowski - Duda w TVN i TVP. Kiedy i o której online i w TV?

2020-06-30 17:13 aw
Kto wygrał wybory prezydenckie 2020? Wyniki PKW w woj. podlaskim [POWIATY]
Autor: Getty Images Kto wygrał wybory prezydenckie 2020? Wyniki PKW w woj. podlaskim [POWIATY]

Pierwsza tura wyborów odbyła się w niedzielę 28 czerwca. Z racji tego, że żaden z kandydatów nie zdobył wymaganej przewagi głosów, odbędzie się także druga tura wyborów, która została zaplanowana na niedzielę 12 lipca. W związku z tym odbędzie się także kolejna debata prezydencka, do udziału w której zostali zaproszeni Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski.

Debata Trzaskowski - Duda w TVN i TVP. Kiedy i o której online i w TV? Zorganizowanie debaty prezydenckiej jest obowiązkiem publicznego nadawcy, którym w naszym kraju jest Telewizja Polska. Przed pierwszą turą wyborów odbyła się wyłącznie debata w telewizji publicznej, jednak tym razem jej zorganizowania podjęła się także stacja TVN.

Debata Trzaskowski - Duda w TVN. Kiedy i o której online w i w TV?

Debata organizowana jest przez TVN, TVN24, a także online przez portale Onet i WP. Zaplanowana jest na czwartek 2 lipca, na godzinę 19.25. Prowadzić ją będą: Monika Olejnik, Grzegorz Kajdanowicz, Andrzej Stankiewicz i Marek Kacprzak. Debata będzie dostępna na wszystkich najważniejszych platformach TVN, WP oraz Onetu, a także na Twitterze, Facebooku i YouTubie.

Debata Trzaskowski - Duda w TVP. Kiedy i o której online w i w TV?

W Telewizji Polskiej debata ma odbyć się w poniedziałek 6 lipca o godzinie 21:00. Emitowana będzie w stacjach TVP1, TVP Info oraz TVP Polonia. W internercie debata dostępna będzie za pośrednictwem platformy TVP Stream. Prowadzącym ponownie został Michał Adamczyk.

Dinozaur głosujący w wyborach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE