Dawid Woliński

i

Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Dawid Woliński - Instagram, córka, żona, wzrost, mieszkanie, wiek, Top Model

2021-09-22 8:14

Dawid Woliński to projektant mody, stylista, a także osobowość telewizyjna. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz w Szkole Projektowania Ubioru i Kostiumu Filmowego w Warszawie. W 2003 roku światło dzienne ujrzała jego pierwsza autorska kolekcja odzieży, a już rok później zaprezentował nową kolekcję podczas Fashion Week w Lizbonie. Wówczas zyskał ogromną rzeszę fanów, a po jego projekty zaczęli się zgłaszać zagraniczni styliści. Czego jeszcze nie wiecie o projektancie? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie najważniejsze informacje o Dawidzie Wolińskim.

Dawid Woliński - Instagram, córka, żona, wzrost, mieszkanie, wiek, Top Model - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie projektanta mody. Dawid Woliński to zdecydowanie jeden z najzdolniejszych oraz najpopularniejszych polskich projektantów mody. Zaprojektowane przez niego kreacje noszą zarówno polskie gwiazdy, takie jak: Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Grażyna Szapołowska, Kayah czy też Anna Mucha, jak i zagraniczne celebrytki: Nicole Richie, Paris Hilton czy też Dita von Teese.

QUIZ. Czy Krzysztof Ibisz prowadził TEN program? O komplet może nie być łatwo

Pytanie 1 z 15
Czy Krzysztof Ibisz prowadził program "Czar Par"?

Dawid Woliński - wiek, wzrost

Projektant mody urodził się 12 marca 1977 roku we Włocławku. Ma 43 lata oraz mierzy 180 centymetrów wzrostu.

Dawid Woliński - córka, żona

Dawid Woliński nie jest żonaty. Z byłą partnerką, Barbarą, ma córkę Oliwię, która urodziła się w 1996 roku.

Dawid Woliński - mieszkanie

Kilka tygodni temu gwiazdor pochwalił się nowym mieszkaniem, które jest naprawdę nietypowo urządzone. Wnętrze jest monochromatyczne, a jedynym akcentem jest czerń oraz ciemna kawa. Apartament jest bardzo minimalistyczny, można w nim znaleźć jedynie pojedyncze mebla, akcesoria czy też przedmioty użytkowe.

Dawid Woliński - Top Model

Woliński od 2010 roku jest jurorem w programie Top Model. Wraz z Joanną Krupą, Katarzyną Sokołowską oraz Marcinem Tyszką wybierają najlepszych kandydatów na modeli i modelki, którzy mają szansę na karierę w świecie modelingu.

Dawid Woliński - Instagram

Dawid Woliński ma oczywiście konto na Instagramie - @dawid_wolinski_private. Wrzuca tam zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu