Davina Reeves-Ciara: wiek, Instagram, blog, mąż, dzieci, filmy

2019-11-04 10:39
Davina Reeves-Ciara
Autor: VIPHOTO/East News

Davina Reeves-Ciara: wiek, Instagram, blog, mąż, dzieci, filmy - te frazy na temat aktorki, modelki i gwiazdy YouTube'a wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Davinie? Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, przez wiele lat mieszkała w Nowym Jorku, a w 2010 roku została miss stanu Nowy Jork. Na co dzień Davina wraz z mężem prowadzą w swoim domu różnego rodzaju warsztaty, m.in. z gotowania czy technik oddychania.

Davina Reeves-Ciara: wiek, Instagram, blog, mąż, dzieci, filmy - te zapytania na temat aktorki ciekawią was najbardziej. Odpowiedzi na nie zbieramy w jednym newsie! Davina przeprowadziła się do Polski z miłości. W Stanach poznała swojego męża, który jest Polakiem. Od kilku lat rozwija także swoją karierę na YouTubie pod nazwą Therapeutic Mama.

Davina Reeves-Ciara: wiek

W jednym z filmików na YouTubie, który ukazał się na początku 2019 roku, Davina wyjawiła, że ma 35 lat.

Davina Reeves-Ciara: Instagram

Instagram Daviny to therapeuticmama. Możemy tu znaleźć wiele postów dotyczących porad lifestyle'owych, żywieniowych czy też parentigowych. Davina wrzuca także zdjęcia związane z jej nowymi projektami zawodowymi.

Davina Reeves-Ciara: mąż

Mężem Daviny jest Ireneusz Ciara. Modelka poznała go, gdy mieszkała w Nowym Jorku. Ireneusz pracował jako kucharz specjalizujący się w zdrowym żywieniu i rozpoczął dla niej pracę. Dzięki temu narodziło się między nimi uczucie, a Davina postanowiła przeprowadzić się do Polski.

Davina Reeves-Ciara: dzieci

Para ma czworo dzieci.

Davina Reeves-Ciara: blog

Blog Daviny to davinareevesciara.com. Najwięcej informacji Davina wrzuca jednak na swoje konta w mediach społecznościowych.

Davina Reeves-Ciara: filmy

O Davinie zrobiło się bardzo głośno za sprawą serialu Żmijowisko, w którym zagrała jedną z głównych ról. Nie był to jednak jej debiut na ekranie. Zagrała wcześniej m.in. w filmie Słaba płeć?, a także epizod w serialu Ojciec Mateusz.

NAJNOWSZE