Dance Dance Dance 4 - kiedy premiera kolejnej edycji programu TVP?

2021-05-18 11:58 kg
Dance Dance Dance
Autor: materiały TVP

Dance Dance Dance to taneczny program Telewizji Polskiej, który miał premierę w 2019 roku. Od samego początku show cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zachwytem obserwują kolejne taneczne popisy uczestników. W sobotę 15 maja 2021 roku odbył się finał trzeciej edycji show, podczas którego triumfowała Roksana Węgiel oraz Oliwia Górniak. Kiedy premiera kolejnej edycji?

Dance Dance Dance 4 - kiedy premiera? Za nami kolejna, trzecia już edycja Dance Dance Dance. Tym razem swoje taneczne umiejętności prezentowali: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Damian Kordas i Ola Nowak, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, a także Olga Łasak i Paweł Cieślak. Czy powstanie kolejna odsłona tanecznego show?

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22

Dance Dance Dance 4 - kiedy nowa edycja show TVP2?

Pierwsza edycja Dance Dance Dance miała premierę na początku 2019 roku. Kolejne dwie edycje show debiutowały na antenie Telewizji Polskiej w wiosennych ramówkach stacji, w 2020 oraz 2021 roku. Wszystko wskazuje na to, że powstanie również czwarta odsłona programu, ponieważ dotychczasowe cieszyły się sporą popularnością. Najpewniej kolejna edycja zadebiutuje w TVP2 na początku 2022 roku. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE