Dagmara z Królowych życia pokazała mamę. Zachwyca się podobieństwem Conana do babci!

2020-09-15 13:38 AW
Królowe życia
Autor: Materiały Prasowe

Dagmara to bez dwóch zdań największa gwiazda reality show TTV Królowe życia. Kaźmierska związana jest z programem od pierwszej edycji i jak na razie wszystko wskazuje na to, że widzowie będą mogli śledzić jej losy w kolejnych sezonach programu. Dagmara jest oprócz tego bardzo aktywna także w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami informacjami na temat jej życia.

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia pochwaliła się wspólnym zdjęciem z mamą. Królowa życia podkreśla, że do swojej babci niezwykle podobny jest jej syn, Conan! Widzowie show TTV nie mieli wcześniej okazji poznać mamy Dagmary, choć w programie oprócz syna pojawiła się już jej babcia, a w ostatnim czasie także brat.

Dagmara z Królowych życia pokazała mamę. Zachwyca się podobieństwem Conana do babci!

Kaźmierska zdjęciem babci Conana pochwaliła się na Instagramie. Królowa życia udostępniła zdjęcie z podróży samochodem - ona, jej mama oraz Conan wybierali się na komunię do rodziny. Dagmara podkreśliła, że jej Conan jest niezwykle podobny do 'babci Romci':

I teraz już widzicie , że Conanek to jest cała Babcia Romcia 😘😜nosek , oczy i usta po Romci 😍Nawet lewe oko opada Mu jak u mojej Mamci

Co ciekawe, Dagmara wyjawiła także, że od dłuższego czasu namawia swoją mamę na udział w Królowych życia, jednak ona konsekwentnie odmawia. Czy Kaźmierskiej uda się jednak przekonać mamę, aby pojawiła się w programie? Z pewnością mogłyby być kolejnym uwielbianym przez widzów duetem matki i córki, podobnie jak Kasia i jej mama! Też widzicie podobieństwo 'babci Romci' i Conana?

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE