Dagmara Kaźmierska

i

Autor: AKPA

ogromny ból

Dagmara Kaźmierska odejdzie z "Tańca z gwiazdami"? Chodzi o jej kontuzję

2024-04-18 9:31

Dagmara Kaźmierska zasłynęła z programu "Królowe życia", chociaż najwięcej szumu wokół siebie, wywołał jej udział w "Tańcu z gwiazdami". Okazuje się, że Dagmara ma kontuzję, która utrudnia jej normalne funkcjonowanie, a co dopiero tańczenie. Czy jej udział w "Tańcu z gwiazdami" jest zagrożony? Czy celebrytka postawi na honorowe odejście?

Dagmara Kaźmierska zasłynęła z show "Królowe życia". Mało kto wie, że wcześniej jej przeszłość nie była tak barwna i usłana różami. Celebrytka ma za sobą prawomocny wyrok sądu i odsiadkę. W "Tańcu z gwiazdami" występuje u boku Marcina Hakiela, który postanowił odciąć się od afery, która wybuchła wobec kontrowersyjnej celebrytki. Dagmara ma ogromne szanse, by sięgnąć po Kryształową Kulę. Okazuje się, że jest kontuzjowana. Czy o oznacza, że się podda?

Dagmara Kaźmierska wzięła ślub w areszcie. Będziecie w szoku, jak dowiecie się, kto był świadkiem

Dagmara Kaźmierska ma bolesną kontuzję

Dagmara jest jedną z tych gwiazd, które nie radzą sobie wystrzałowo na parkiecie, a wskazują na to chociażby głosy jurorów. Celebrytka przechodzi jednak do kolejnych odcinków, za sprawą widzów, którzy chętnie oddają na nią głosy. Okazuje się, że Dagmara ma w sobie dużo więcej siły, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Oprócz obolałych stóp, mierzy się z dużo większym bólem. Kaźmierska wyznała w rozmowie z "Plejadą", że tańczy z... pękniętym żebrem! Wszystko wyszło na jaw, gdy usłyszała pytanie, czego można jej życzyć, przed kolejnym występem. "Żeby to żebro pęknięte mnie tak nie bolało. Mam pęknięte żebro od tygodnia. I żeby te nogi tak mnie nie bolały — wtedy będzie wszystko dobrze. To się wydarzyło teraz, parę dni temu. Ale to jest kontuzja, to jest normalna rzecz. Poboli i przestanie" - przyznała celebrytka. Wielu zada sobie pewnie pytanie, dlaczego nie poinformowała o tak bolesnej kontuzji jury. "A to nie ma tak. Jeżeli coś ci się dzieje, nie dajesz rady, to musisz zrezygnować. To nie ma tak — boli brzuszek, boli główka. Tu nie ma wymówek. Tu każdy ma równe prawa. Boli cię coś, nie dajesz rady — lekarz decyduje tak, a nie inaczej — musisz odejść, a jeżeli nie, to musisz walczyć, ale nie płakać, nie oczekiwać jakiejś dyspensy — to nie ten program, drodzy państwo" - powiedziała stanowczo Kaźmierska.

Zasmucona ocenami i obolała Dagmara Kaźmierska wspomina WYPADEK. "Ja miałam nie chodzić"

Dagmara Kaźmierska urodziła się 12 kwietnia w 1975 roku. Żyje w bardzo bliskiej i przyjacielskiej relacji ze swoim synem - Conanem. Razem z Marcinem Hakielem walczy o zdobycie Kryształowej Kuli w "Tańcu z gwiazdami". Na Instagramie można ją znaleźć pod nazwą "queen_of_life_77". Jej profil obserwuje ponad milion osób.

Przygaszona Dagmara Kaźmierska wspomina WYPADEK. „Miałam przestać chodzić”