Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel

i

Autor: AKPA

afera

Marcin Hakiel wycofał się z afery o Kaźmierską. Padły mocne słowa

2024-04-17 10:02

Marcin Hakiel stanowi parę z Dagmarą Kaźmierską w programie "Taniec z gwiazdami". Czy chce, czy nie - jest częścią afery, która dzieje się wokół celebrytki. Tancerz postanowił odciąć się od całej sytuacji i opatrzył to wymownym komentarzem.

Wielu internautów i widzów "Tańca z gwiazdami" jest oburzona, że Dagmara Kaźmierska przechodzi z odcinka na odcinek i tym samym zbliża się do Kryształowej Kuli, chociaż jej taniec jest poddany mocnej krytyce i bardzo często otrzymuje najniższe noty od jury. Marcin Hakiel bardzo długo nie zabierał głosu, w związku z całą aferą o Kaźmierską. Tym razem postanowił się odciąć i padły naprawdę mocne oraz wymowne słowa.

Czy Dagmara Kaźmierska dalej powinna być w "Tańcu z Gwiazdami"? Widzowie nie mają złudzeń

Marcin Hakiel przerwał milczenie

Dagmara Kaźmierska w parze z Marcinem Hakielem, jest coraz bliżej sięgnięcia po Kryształową Kulę. Mimo tego, że jury stawia Dagmarze niemal najniższe noty, ta przechodzi do kolejnych odcinków, a wszystko za sprawą głosujących widzów. Iwona Pavlivić powiedziała nawet: "Dla mnie to się robi męczące. Tanecznie, to jest 90 proc. technika, 10 proc. charyzmy" - powiedziała w 7. odcinku show. "Ten program zawsze mnie zaskakuje. W tym programie zdarzają się cuda, bo wszyscy tancerze po takim... półmetku tańczą lepiej, ale są też takie cuda, że niektórzy tańczą gorzej. Moim zdaniem to już nie jest nawet "chodzenie z gwiazdami", to jest "stanie z gwiazdami" - stwierdziła bezwzględnie "Czarna Mamba". Swój głos zabrał w końcu Hakiel, który stał się częścią całej afery. "Nie odnoszę się do opinii jurorów. Moim zadaniem jest trenować gwiazdę, z którą tańczę w programie. Według mnie Dagmara robi postępy i świadczy o tym sam fakt, że zatańczyła teraz dwa tańce. Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że nasze choreografie nie są najbardziej skomplikowane, ale jednak przygotowujemy je i przyjmujemy z uśmiechem każdą ocenę, którą dostajemy od jurorów. Dzięki widzom jesteśmy dalej w programie i oczywiście do tego momentu, do którego momentu widzowie będą chcieli nas oglądać, będziemy tańczyć" - powiedział jasno tancerz. Jednocześnie postanowił odciąć się od całej afery: "Ja tu przychodzę do pracy, robię treningi i jadę do swojej firmy albo do rodziny. Nie mieszam się w afery i relacje między uczestnikami. Jestem tu zatrudniony do przygotowania choreografii" - podsumował.

Dagmara Kaźmierska w 7. odcinku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Zobacz, jak wypadła

Taniec z gwiazdami. Podwójny blamaż Dagmary Kaźmierskiej, ale ją uratowali