Czerwona królowa - sezon 2. Czy mamy szansę na kolejne odcinki serialu?

2020-09-29 16:06 AW
Czerwona królowa
Autor: Materiały prasowe TVP

Rok 1953, prowincjonalne miasto w Rosji. Zoja jest uczennicą. Dorasta w biednej rodzinie z ojcem inwalidą wojennym, alkoholikiem, który wciąż urządza awantury. Mama myje podłogi w fabryce. Robi wszystko dla swej córki, by ta mogła żyć inaczej. W czasie kolejnej awantury Zoja w obronie matki uderza ojca. Śmiertelnie. Matka bierze winę na siebie i zostaje skazana. Zdesperowana Zoja za łapówkę zmienia imię na Regina i ucieka do Moskwy. Tak rozpoczyna się fabuła pierwszego sezonu Czerwonej królowej, który zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej 8 września 2020.

Czerwona królowa - sezon 2. Czy mamy szansę na kolejne odcinki serialu? Rosyjsko-ukraińska produkcja w naszym kraju powtórzyła sukces Zniewolonej i błyskawicznie stała się hitem Telewizji Polskiej. Widzowie bardzo szybko dali się wciągnąć w historię głównej bohaterki, która inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami i historią Reginy Zbarskiej, nazywanej 'rosyjską Sophią Loren'.

Czerwona królowa - sezon 2. Czy mamy szansę na kolejne odcinki serialu?

Mimo że serial w TVP emitowany jest w 2020, premierowo ukazał się jeszcze w 2015 roku. Dotychczas ukazał się tylko jeden sezon składający się z 12 odcinków. Niestety, wszystko wskazuje na to, że Czerwona królowa jest tzw. miniserialem, czyli składa się wyłącznie z jednego sezonu, a twórcy nie przewidują kontynuacji. W TVP serial emitowany jest we wtorki o godzinie 21:50, począwszy od 8 września. Finał serialu zobaczymy najprawdopodobniej 24 listopada.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE