Czerwona królowa odc. 3 streszczenie. Kiedy w TVP1? Emisja w tv, online, powtórka

2020-09-14 12:13 PK
Czerwona królowa
Autor: Materiały prasowe TVP

Czerwona królowa to serial o dziewczynie uchodzącej za najpiękniejszą radziecką modelkę słynnego Państwowego Domu Mody w Moskwie. Serial emitowany jest w TVP2 w każdy wtorek, tuż po M jak miłość. Co wydarzy się w 3 odcinku serialu?

Czerwona królowa - o czym jest seria? Rok 1953, prowincjonalne miasto w Rosji. Zoja jest uczennicą. Dorasta w biednej rodzinie z ojcem inwalidą wojennym, alkoholikiem, który wciąż urządza awantury. Mama myje podłogi w fabryce. Robi wszystko dla swej córki, by ta mogła żyć inaczej. W czasie kolejnej awantury Zoja w obronie matki uderza ojca. Śmiertelnie. Matka bierze winę na siebie i zostaje skazana. Dziewczyna, jako córka morderczyni, staje się obiektem prześladowań społeczności. Odmawia się jej nawet medalu za celujące oceny w nauce i znakomicie zdaną maturę. Zdesperowana Zoja za łapówkę zmienia imię na Regina i ucieka do Moskwy. Tam poznaje Augustę, profesora konserwatorium, niezwykle kulturalną, miłą starszą panią i jej wnuka przystojnego, miłego Wołodię.

Czerwona królowa odcinek 3 - Regina zostaje napadnięta

Regina chciałaby mieć dziecko, ale Tatiana przekonuje ją, że za niemoralne zachowanie Regina zostałaby usunięta z Komsomołu, z uczelni i przez to pozbawiona wszelkich środków do życia. Pomaga jej dokonać nielegalnego zabiegu. Regina wyprowadza się od Augusty i zrywa z nią kontakt. Tatiana zabiera Reginę na bikiniarską imprezę. W drodze powrotnej dziewczyna zostaje napadnięta przez aktywistów polujących na bikiniarzy. Próbuje ją ratować James, czarnoskóry pół - Amerykanin, ale sam zostaje dotkliwie pobity. Regina i James trafiają do aresztu. Uwalnia ich mama Jamesa, Wiera Arałowa, która jest ważną osobą w radzieckiej modzie.

Czerwona królowa odcinek 3 - Regina poznaje Lwa Barskiego

Regina zostaje usunięta z Komsomołu pozostaje jednak na uczelni. Arałowa proponuje Reginie pracę modelki. Ta jednak odrzuca propozycję, uważając, że przy jej wykształceniu i umiejętnościach praca modelki jest poniżej jej ambicji. Ma nadzieję na ciekawą pracę ekonomisty przy produkcji filmów. Zaczyna nudną i wyczerpującą pracę w dziale księgowości w studiu filmowym. Christian Dior przyjeżdża do Moskwy z pokazem mody. Czekając na bilet Regina poznaje znanego artystę Lwa Barskiego.

Pierwsza miłość, odcinek 3068: Kalina uwięzi kuratora w łóżku! Posunie się za daleko - ZWIASTUN

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE