Czarna róża - powtórki. Kiedy i o której w TV i online?

2021-03-10 14:13 kg
Czarna róża
Autor: materiały prasowe TVP

Ostatnie miesiące zdecydowanie należą do seriali zza wschodniej granicy. Każdy rosyjski czy też ukraiński serial, który debiutował na ekranach naszych telewizorów, od razu stawał się prawdziwym hitem. Takie tytuły jak Czerwona królowa, Kozacka miłość, Urodzona gwiazda czy też Zniewolona przyciągały ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledziła kolejne przygody głównych bohaterów. Już wkrótce na antenie TVP2 premierę będzie mieć Czarna róża, czyli nowy ukraiński miniserial. Kiedy będę emitowane jego powtórki?

Czarna róża - powtórki. Telewizja Polska ma bardzo bogatą ofertę serialową. Widzowie mają okazję oglądać zarówno polskie produkcje - Ojca Mateusza, M jak miłość czy też Barwy szczęścia, tureckie - Elif, Więźnia miłości oraz Przysięgę, a także seriale zza wschodniej granicy, czyli m.in. Kozacką miłość. Już wkrótce widzowie będą mieli okazję poznać historię bohaterów Czarnej róży, czyli ukraińskiego serialu, który ma szansę stać się prawdziwym hitem.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Czarna róża - o czym jest serial?

Główną bohaterką produkcji jest Valeria, która podejmuje pracę w szkole w Prypeci. Na miejscu zostaje jednak okradziona, dlatego z pomocą przychodzi jej wojskowy, Ihor. Kobieta zamieszkuje u jego przyjaciół. Ihor walczy o względy Valerii, ale ta zostaje obojętna na jego zaloty. Pewnego dnia poznaje ona inżyniera z elektrowni w Czarnobylu, Vitasa i zakochuje się w nim z wzajemnością. Ihor nadal nie przestaje jednak ją adorować. Kiedy dochodzi do wybuchu w elektrowni, Ihor okłamuje Vitasa i mówi mu, że Valeria nie żyje. Tymczasem Valeria jest pewna, że to jej ukochany zginął w katastrofie. Po 30 latach zakochani ponownie się spotykają... Jak zakończy się ich historia miłości?

Czarna róża - powtórki

Serial składa się z 4 odcinków. Pierwszy z nich będzie mieć premierę już we wtorek 9 marca 2021 roku o godzinie 21:40 w TVP2. Kolejne epizody będzie można oglądać w dniach 10-11 oraz 15 marca, o godzinie 21:50. Niestety Telewizja Polska nie przewiduje telewizyjnych powtórek. Warto jednak pamiętać, że Czarna róża z pewnością będzie dostępna na platformie vod.tvp.pl

NAJNOWSZE