Ćwierćfinały Euro 2020 - kiedy i gdzie oglądać w telewizji i internecie?

2021-06-30 12:31 Adrian Rybak
Euro 2021
Autor: NIKLAS HALLE'N/AFP/East News

Ćwierćfinały Euro 2020 to nadchodzący etap tegorocznego turnieju. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej okazały się wyjątkowo ciekawymi rozgrywkami. Za nami kilka ważnych spotkań, które zakończyły się niespodziewanym wynikiem. Poza turniejem znalazło się kilku faworytów. Kto zagra w ćwierćfinale? Kiedy i o której zostaną rozegrane? Gdzie szukać transmisji? Odpowiedzi znajdziesz niżej.

Ćwierćfinały Euro 2020 - kiedy i gdzie oglądać w telewizji i internecie? To pytania, które zadają sobie wszyscy fani piłki nożnej. Za nami wszystkie mecze 1/8 finału i znamy już ćwierćfinalistów tegorocznego turnieju. Niektóre wyniki są bardzo zaskakujące. Najbardziej szokujący był wynik meczu Francja - Szwajcaria, ponieważ aktualni Mistrzowie Świata pożegnali się już z turniejem. O obronę tytułu Mistrza Europy nie zawalczy już Portugalia, która mecz 1/8 finału przegrała z Belgią. Kolejnym faworytem, który odpadł z rywalizacji o puchar, jest Holandia. Piłkarze z Niderlandów przegrali 0:2 z reprezentacją Czech. Pucharu nie zdobędą także Niemcy, którzy przegrali z Anglikami. Przed nami etap 1/4 finału, który zapowiada się niezwykle emocjonująco. Kibice liczą na jeszcze więcej niespodzianek. Kiedy i gdzie odbędą się mecze ćwierćfinałowe?

Kadra wróciła z Euro do Sopotu

Ćwierćfinały Euro 2020 - kiedy i gdzie transmisja w TV

  • 2 lipca 18:00: Szwajcaria - Hiszpania, Stadion Kriestowskij w Petersburgu, TVP2
  • 2 lipca 21:00: Belgia - Włochy, Allianz Arena w Monachium, TVP1
  • 3 lipca 18:00: Czechy - Dania, Stadion Olimpijski w Baku, TVP2
  • 3 lipca 21:00: Ukraina - Anglia, Stadio Olimpico w Rzymie, TVP1

Ćwierćfinały Euro 2020 - transmisja online

Ćwierćfinały Euro 2020 podobnie jak wszystkie dotychczasowe spotkania turnieju będzie można obejrzeć w internecie. Telewizja Polska udostępnia transmisje wszystkich spotkań na stronie internetowej sport.tvp.pl, w zakładce Transmisje. Można tam także obejrzeć wypowiedzi ekspertów w studiu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE