Creepshow - serial na miarę The Walking Dead? Kiedy i gdzie oglądać?

2020-06-02 11:44 Kamil Pawłowski
Creepshow
Autor: Materiały prasowe

Creepshow powstał na podstawie kultowego filmu z 1982 roku w rezyserii George'a A. Romero zrealizowanego według scenariusza Stehena Kinga. Producentem wykonawczym serialu jest Greg Nicotero, współtwórca „Fear the Walking Dead”. Kiedy, gdzie i o której oglądać serial? Ile odcinków liczy Creepshow?

Polska premiera „Creepshow” – serialowej antologii utrzymanej w klimacie horroru będzie mieć miejsce 22 czerwca o 22:00, nowe odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o tej samej porze na antenie AMC Polska. Na antologię składa się dwanaście mrożących krew w żyłach opowieści, przedstawionych w dwunastu półgodzinnych odcinkach. Nawiedzone domki dla lalek, wilkołaki, mordercze gobliny, nikczemne dzieciaki w przebraniach podczas Halloween, zmarli oraz przypadki medycznych cudów – to tylko mały przedsmak tego, czego można się spodziewać. Nigdy nie wiadomo, co czai się na kolejnej stronie...

W „Creepshow” pojawia się cała plejada gwiazd, wśród nich: David Arquette (znany z serii filmów Krzyk), Adrienne Barbeau (Mgła), Tobin Bell (Piła), Big Boi (serial „Krzyk”), Jeffrey Combs („Star Trek”, Reanimator), Kid Cudi (Imprezowi rodzice), Bruce Davison (X-Men), Giancarlo Esposito („Zadzwoń do Saula”), Dana Gould („Stan Against Evil”), Tricia Helfer („Battlestar Galactica”) i DJ Qualls („Nie z tego świata”).

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Seria przedstawia adaptacje opowiadań Stephena Kinga, Joego Hilla, Joego R. Lansdale'a, Josha Malermana i innych. Za produkcję potworów pojawiających się w serialu oraz charakteryzację odpowiada Studio KNB EFX GROUP należące do Nicotero, wielokrotnie nagradzane i nominowane do najbardziej prestiżowych wyróżnień: nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, BAFTA® i Emmy®.

Pierwszy sezon Creepshow liczy 12 odcinków. 

NAJNOWSZE