Cobra Kai: 5 sezon doczekał się zwiastuna! Kiedy premiera na Netflix?

2022-08-17 10:54 Natalia Nowecka
Cobra Kai 5 sezon: zwiastun, data premiery, fabuła i obsada nowych odcinków serialu Netfliksa
Autor: materiały prasowe Netflix Cobra Kai 5 sezon: zwiastun, data premiery, fabuła i obsada nowych odcinków serialu Netfliksa

"Cobra Kai" wraca z kolejnymi odcinkami. Co zobaczymy w nowej serii? Netflix pokazał zwiastun serialowej kontynuacji filmów "The Karate Kid".

"Cobra Kai" - 5. sezon w oficjalnym zwiastunie. Netflix wreszcie pokazał zapowiedź wyczekiwanej kontynuacji swojego popularnego serialu. Co tym razem przygotowali dla nas twórcy? Kiedy nowa seria zadebiutuje na platformie? Wszystkie szczegóły związane z 5. sezonem "Cobra Kai" zamieszczamy poniżej. 

Cobra Kai 5 sezon: ZWIASTUN nowych odcinków popularnego serialu Netfliksa

Pełny zwiastun nowego sezonu "Cobra Kai" prezentuje się następująco:

Cobra Kai 5 sezon: o czym będzie nowa seria?

Bitwa o duszę doliny dobiegła końca, ale wojna dopiero się zaczyna - wygląda na to, że 5. sezon "Cobra Kai" przyniesie sporo emocji. Próbujemy się otrząsnąć po szokujących wynikach wielkiego turnieju i wracamy z sezonem 5., w którym Terry Silver rozszerza imperium Cobra Kai, próbując zdominować swoim stylem walki całe miasto. Kreese jest za kratami, a Johnny Lawrence zamiast karate zajmuje się naprawą spowodowanych przez siebie szkód, więc Daniel LaRusso musi poprosić o pomoc dawnego znajomego.

Cobra Kai 5 sezon: kiedy premiera na Netflix?

W rolach głównych powracają Ralph Macchio, William Zabka, Courtney Henggeler, Xolo Maridueña i Tanner Buchanan. Nowe odcinki "Cobra Kai" zawitają w bibliotece Netfliksa już 9 września 2022 roku.

Sonda
Czekasz na 5. sezon Cobra Kai?

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE