Euro 2020 - puchar

i

Autor: Flick.com/ Marco Verch Professional Photographer (CC BY 2.0)

Chorwacja - Szkocja 21.06.2021: transmisja meczu na żywo. Gdzie oglądać? [EURO 2020]

2021-06-22 15:21

Chorwacja - Szkocja to ostatnie spotkanie w grupie D podczas Mistrzostw Europy 2020. Po tym spotkaniu będzie wiadomo, które drużyny awansują do fazy pucharowej, a które pożegnają się z turniejem. Fani piłki nożnej zastanawiają się, gdzie i o której mogą zobaczyć mecz. Odpowiedź na to pytanie znajdziesz tutaj.

Chorwacja - Szkocja to jedno z dwóch spotkań, które widzowie będą mogli obejrzeć we wtorek 22.06.2021 podczas Euro 2020. Ten mecz będzie miał wpływ na to, jak będzie wyglądała końcowa klasyfikacja w grupie D. Przypominamy, że do fazy pucharowej awansują dwa najlepsze zespoły z każdej grupy oraz cztery najlepsze zespoły z trzecich miejsc. Chorwacja w pierwszym etapie turnieju zagrała poniżej oczekiwań i musi walczyć o  awans. Do tej pory zremisowali w meczu z Czechami i przegrali z reprezentacją Anglii. Oznacza to, że mają tylko 1 punkt i zawalczą o awans z drugiego lub trzeciego miejsca w grupie. Szkoci znajdują się w niemal identycznej sytuacji. Zremisowali z Anglią, ale przegrali z Czechami. To oznacza, że również mają 1 punkt. To właśnie dlatego ten mecz zadecyduje o wszystkim. Gdzie go obejrzeć?

Piosenki na Euro. Muzyczne hity kiedyś i dziś | ESKA XD - CD-ROOM #24

Euro 2020. Chorwacja - Szkocja: gdzie oglądać?

Mecz Chorwacja - Szkocja odbędzie się we wtorek 22 czerwca 2021 roku, o godzinie 21:00 na stadionie w Glasgow. Transmisja spotkania będzie dostępna w telewizji na antenie TVP2 i TVP Sport oraz online na stronie tvpsport.pl. Wcześniej będzie można obejrzeć studio, w którym pojawią się eksperci.

Euro 2020. Chorwacja - Szkocja: kto wygra?

Kibice piłki nożnej zastanawiają się, kto wygra ostatnie spotkanie trzeciej kolejki fazy grupowej Euro 2020 w grupie D. Według fanów i ekspertów faworytem tego spotkania jest reprezentacja Chorwacja. Wpływ na to ma przede wszystkim ich srebrny medal w Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji. Nie można jednak powiedzieć, że Szkocja jest bez szans na punkty.