Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia", o których dziś niewielu już pamięta. Co teraz robią i jak wyglądają?

Te "chłopaki do wzięcia" były kiedyś w centrum uwagi. Oto uczestnicy, którzy błyskawicznie zdobyli popularność, by równie szybko spaść w zapomnienie. Niektórzy byli "gwiazdami jednego sezonu", inni z różnych powodów zrezygnowali z dalszego udziału w programie. O tych uczestnikach "Chłopaków do wzięcia" niewiele osób już pamięta. Jak potoczyły się ich losy?

Spis treści

 1. "Chłopaki do wzięcia" – serial, który od lat się ogląda
 2. "Chłopaki do wzięcia" początki. Kto występował w 1. sezonie?
 3. Zapomniane gwiazdy "Chłopaków do wzięcia"
 4. Oni występowali kiedyś w "Chłopakach do wzięcia". Co dziś robią?

"Chłopaki do wzięcia" – serial, który od lat się ogląda

Jest kilka programów w polskiej telewizji, które emitowane są już od kilkunastu lat i nadal utrzymują zainteresowanie widzów. "Chłopaki do wzięcia" to dokumentalna telenowela, która od wielu sezonów cieszy się popularnością.

Poruszające, ale też zabawne historie kawalerów, którzy mają problem ze znalezieniem dla siebie "drugiej połówki" wyświetlane są od 2012 roku na kanale Polsat Play. Produkcja Ireny i Jerzego Morawskich liczy już 24 sezony i końca nie widać.

Na razie nic nie wskazuje na to, by kultowy serial o samotnych mężczyznach z miasteczek i wsi miał się skończyć.

Czytaj także: Dziewczyny "Chłopaków do wzięcia". Pamiętacie pierwszą ukochaną Szczeny? Niesamowite, jak się zmieniła!

"Chłopaki do wzięcia" początki. Kto występował w 1. sezonie?

"Chłopaki do wzięcia" zadebiutowały na antenie Polsat Play jesienią 2012 roku i niemal od razu zyskały popularność i lojalność widzów. Pamiętacie, kto szukał miłości w 1. sezonie "Chłopaków do wzięcia"?

 • Krzysztof "Bandziorek",
 • Karol "Grzybek",Rafał,
 • Hubert,
 • Pan Stasio i jego syn Andrzej,
 • Adam i jego bracia,
 • Bogdan "Grabarz",
 • Bliźniacy Alex i Adam,
 • Łukasz,
 • Maciek, kolega "Bandziorka"
 • Mariusz z Gostynina.

Zapomniane gwiazdy "Chłopaków do wzięcia"

Niektórzy kawalerowie z "Chłopaków do wzięcia" tylko przez chwilę występowali w programie, ale z czasem zeszli z radarów publiczności i odeszli stopniowo w zapomnienie. Pamiętacie "Grabarza"?

Bogdan mawiał, że jako grabarz potrzebuje uczucia od kobiety. Przed jedną z nich schował się na cmentarzu, a później zamieszkał w opuszczonym domku. Mężczyźnie w znalezieniu kobiety pomagał m.in. siostrzeniec Tomek, który w rodzinie uchodził za eksperta od spraw damsko męskich. "Nie jest dla mnie autorytetem. 37 lat i nie mieć kobiety to wstyd" – mawiał Tomek.

Bogdan od lat nie występuje już w programie "Chłopaki do wzięcia", ale co jakiś czas aktualizuje swój profil w mediach społecznościowych. O tym, jak dziś wygląda popularny "Grabarza" przekonasz się, jeśli zajrzysz do naszej galerii.

Polecamy: Ile zarabiają "Chłopaki do wzięcia"? Odpowiadamy na najbardziej nurtujące Was pytania!

Kiedyś gorącym tematem dyskusji było życie uczuciowe "Szczeny", czyli Ryszarda Dąbrowskiego. Jurny chłopak do wzięcia przebierał w kobietach, ale przez długi czas były to raczej przelotne romanse. Na stałe w głowie zawróciła mu ostatecznie Asia, z którą kilka lat temu doczekał się dziecka.

"Szczena" wielokrotnie powracał do mediów z powodu swojego problematycznego stylu życia i licznych konfliktów z prawem. Rysiek próbował także swoich sił we freak fightach. Choć nie jest już bohaterem "Chłopaków do wzięcia", to nadal gości na czołówkach portali plotkarskich. Niestety, często w negatywnym kontekście...

Prześledźmy też historię bliźniaków z Malborka, czyli Adama i Alexa. Ten drugi twierdził, że musi się wyróżniać, aby zwrócić uwagę płci przeciwnej. Chłopak chętnie pozował w pełnym makijażu i odważnych, damskich fatałaszkach. W końcu odnalazł swoją tożsamość i po miłosnych zawirowaniach rozpoczął proces korekty płci. Dziś Alex jest kobietą, a co słychać u Adama?

Czytaj także: Szukał z bratem żony w "Chłopakach do wzięcia". Dziś sam jest kobietą!

Oni występowali kiedyś w "Chłopakach do wzięcia". Co dziś robią?

W galerii przypominamy sylwetki dawnych uczestników "Chłopaków do wzięcia". Oni mieli kiedyś swoje "pięć minut" w programie, ale z biegiem czasu zniknęli i większość widzów o nich zapomniała.

"Chłopaki do wzięcia". Żona Jarusia przeszła metamorfozę! Tak dziś wygląda Gosia
Listen on Spreaker.