Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Jarek i Gosia wyremontowali mieszkanie! Zobaczcie, jak teraz mieszkają

Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia" wziął się za generalny remont mieszkania, w którym mieszka razem ze swoją żoną Gosią. Para pochwaliła się już efektami końcowymi metamorfozy - świeżo wyremontowane mieszkanie małżeństwa z "Chłopaków do wzięcia" wygląda wspaniale. Zobaczcie zdjęcia!

Spis treści

  1. Kim jest Jarek z "Chłopaków do wzięcia"?
  2. "Chłopaki do wzięcia". Remont starego mieszkania Gosi i Jarka
  3. Tak dziś mieszka Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia"

Kim jest Jarek z "Chłopaków do wzięcia"?

Jaruś to gwiazdor dokumentalnej telenoweli Polsat Play pt. "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna od lat starał się znaleźć miłość w programie i w końcu szczęście się do niego uśmiechnęło. Nieoczekiwanie na jego drodze stanęła urocza Gosia, do której od razu począł miętę. Para w 2021 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Państwo Mergnerowie wiodą dziś szczęśliwe życie w Żaganiu.

Do pełni szczęścia brakowało im już tylko przytulnego mieszkania.

Przeczytaj także: Chłopaki do wzięcia. Stefan odwiedził Agnieszkę i jej córkę. Rozczulający widok!

"Chłopaki do wzięcia". Remont starego mieszkania Gosi i Jarka

Lokal, który Gosia odziedziczyła po swojej mamie był w opłakanym stanie. Mieszkanie od lat nie było remontowane i modernizowane. Teraz to się zmieniło! W najnowszych odcinkach "Chłopaków do wzięcia" para pochwaliła się nowym obliczem swojego mieszkania.

Ja pomyślałam ten remont. Bo tu nie było wszystko pomalowane. Bo ja chciałam, żeby było ładnie w pokoju. Musiałam poprosić kogoś by coś podmalować. Tutaj zalało się z dachu i jeszcze raz poprawialiśmy, dziury pozakrywaliśmy – wyjaśniła Gosia, żona Jarka.

Polecamy: Szukał z bratem żony w "Chłopakach do wzięcia". Dziś sam jest kobietą!

Tak dziś mieszka Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia"

Odrapane ściany i uszkodzenia to już przeszłość! Jaruś i Gosi przeprowadzili gruntowny remont swojego mieszkania. Para pozostała wierna ciepłym kolorom ścian. Oprócz nowej farby, zmieniono nieco wystrój mieszkania i zainwestowano w centralne ogrzewanie.

W łazience Mergnerów pojawiła się duża narożna wanna i piec gazowy. Małżeństwo nie będzie musiało już nosić węgla i drewna, żeby napalić w piecu kaflowym.

Jaruś przyznał przed kamerą, że nie zna się na malowaniu, ale pomysł Gosi od razu mu się spodobał. "To całkiem inaczej nie? Bo tu w kuchni była ściana poobdzierana, dziury były, to źle było patrzeć na to" – ocenił.

Mieszkanie Jarka i Gosi z "Chłopaków do wzięcia" zmieniło się nie do poznania. Zobacz zdjęcia w galerii.

Listen on Spreaker.