Euro 2024

i

Autor: FACUNDO ARRIZABALAGA/AFP/East News Euro 2024 - ceremonia otwarcia.

Wydarzenia

Ceremonia otwarcia Euro 2024 - TRANSMISJA. Mecz otwarcia Niemcy Szkocja online i w TV

2024-06-13 12:46

Czas zacząć Euro 2024! Każde Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozpoczyna uroczysta ceremonia otwarcia, która dla wielu widzów jest jednym z najważniejszych momentów całych zawodów. Kiedy i o której odbędzie się ceremonia otwarcia Euro 2024? Gdzie ją obejrzeć? Oto najważniejsze informacji o transmisji widowiska.

Euro 2024 to turniej, na który czekają wszyscy fani piłki nożnej. Przed nami miesiąc sportowych emocji. Gospodarzem tegorocznych Mistrzostw Europy są Niemcy. Nasi zachodni sąsiedzi będą gościć ten prestiżowy turniej na 10 stadionach w 10 miastach. Impreza rozpocznie się już w piątek, 14 czerwca 2024. To właśnie wtedy na stadionie Allianz Arena w Monachium gospodarze zagrają pierwszy mecz. Zmierzą się ze Szkocją. Wcześniej odbędzie się jednak symboliczna ceremonia otwarcia, która oficjalnie rozpocznie mistrzostwa. Organizatorzy zapowiadają spektakularne show. Gdzie będzie można je obejrzeć? O której godzinie? Sprawdziliśmy, co wiadomo o transmisji widowiska.

Euro 2024 - komentatorzy i prowadzący studio. To oni skomentują mistrzostwa

Mundialowe piosenki. Oto hymny mistrzostw świata

Ceremonia otwarcia Euro 2024 - transmisja w TV i online

Nie wiadomo, o której dokładnie godzinie odbędzie się ceremonia otwarcia. Mecz Niemcy - Szkocja ma zacząć się o 21:00 i przewiduje się, że widowisko otwierające turniej odbędzie się około 20-30 minut wcześniej. Warto więc być przed telewizorem już o 20:30. Transmisję wydarzenia będzie można znaleźć na antenie TVP1 oraz w internecie na stronie sport.tvp.pl. Stream będzie dostępny również w aplikacji TVP Sport.

Ceremonia otwarcia Euro 2024 - co będzie się działo?

Scenariusz ceremonii otwarcia Euro 2024 na stadionie w Monachium owiany jest tajemnicą. Wiadomo jedynie, że przygotowany został hołd dla zmarłego Franza Beckenbauera. Niewykluczone, że wystąpią wykonawcy oficjalnego hymnu mistrzostw - Meduza, OneRepublic i Leony.