Cena wolności - Polina Lebiediewa. Kim jest Tatyana Babenkova - główna bohaterka serialu?

2020-06-08 14:08 PK
Cena wolności
Autor: screen youtube.com/HD trailer

Cena wolności to rosyjski serial kostiumowy, który od 8 czerwca będziemy mogli oglądać na antenie Telewizyjnej Jedynki. Produkcja porównywana jest do Zniewolonej - serialu, który kilka miesięcy temu podbił serca Polaków. Główną bohaterką w Cenie wolności jest Polina Lebiediewa, którą gra Tatyana Babenkova. Poznajcie bliżej rosyjską aktorkę, o której wkrótce z pewnością będzie głośno.

Cena wolności to historyczny melodramat w reżyserii Dmitrija Czerkasowa z 2018 roku. Główna bohaterka, Polina Lebiediewa, była niewolnica, adoptowana córka bezdzietnego księcia Aleksieja Pietrowicza Golowina, jest najbardziej pożądaną partią w okolicy. Nic nie zapowiada nieszczęścia w jej życiu. Jednak, kiedy Aleksiej Pietrowicz umiera na atak serca, okazuje się, że nie zdążył zabezpieczyć przyszłości dziewczyny… W postać pięknej Poliny wciela się Tatyana Babenkova.

Tatyana Babenkova - kim jest?

Tatyana Babenkova to rosyjska aktorka urodzona w 1991 roku w Woroneżu. Popularność przyniosła jej rola właścicielki klubu fitness w serialu Politseyskiy s Rublyovki z 2016 roku. Tatyana chodziła do szkoły muzycznej, gdzie uczyła się gry na fortepianie. Jednak postanowiła nie wiązać dalszego rozwoju z muzyką i zdecydowała się dostać na akademię teatralną. Ku jej zdziwieniu została przyjęta bez problemu  i szybko zaczęła odnosić pierwsze sukcesy. 

Dzisiaj Tatyana Babenkova dzieli swoje życie na dwa miasta. Mieszka w Moskwie, ale gra także w teatrze w rodzinnym Woroneżu. Chętnie udziela się charytatywnie. Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda Tatyana prywatnie.

Tatyana Babenkova - zdjęcia

M jak miłość po wakacjach 2020. Aneta i Olek będą mieli dziecko? Pojawi się matka Anety - ZWIASTUN

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE