Catherine Deneuve trafiła do szpitala. Jaki jest stan zdrowia aktorki?

2019-11-06 16:25
Catherine Denevue
Autor: Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News

Catherine Deneuve, jedna z największych gwiazd światowego kina, nazywana także 'pierwszą damą francuskiego kina', trafiła do szpitala. Tę informację jako pierwszy przekazał Le Parisien w środę 6 listopada. Deneuve nie zwalnia tempa i, mimo że jej kariera zawodowa rozpoczęła się jeszcze w latach 60., cały czas pracuje nad kolejnymi filmami. Do szpitala trafiła z planu filmu De Son Vivant, który jest kręcony w okolicy Paryża.

Catherine Deneuve trafiła do szpitala. Jaki jest stan zdrowia aktorki? Z informacji, które przekazał Le Parisien, wynika, że Deneuve została hospitalizowana w nocy z wtorku na środę. 76-letnia aktorka miała być mocno przemęczona, a jej obecny stan wymaga przeprowadzenia szeregu badań. Jak na razie nie wiadomo, kiedy będzie mogła opuścić szpital.

Catherine Deneuve trafiła do szpitala. Jaki jest stan zdrowia aktorki?

Francuski dziennik określił stan Catherine Deneuve jako 'poważny', chociaż na razie nie wiadomo dokładnie, co jej dolega. Jak podaje serwis Variety, niewykluczone, że aktorka cierpi jedynie z powodu przemęczenia wynikającego z bardzo intensywnej pracy. Le Parisien podkreśla, że Deneuve czekają badania, które mają dokładnie określić, co było przyczyną jej złego samopoczucia.

Catherine Deneuve - w jakich filmach grała?

Dużą rozpoznawalność przyniosła jej rola w filmie Wstręt Romana Polańskiego z 1965 roku. Do jej najsłynniejszych filmów należą także Tańcząc w ciemnościach, Zupełnie nowy testament, Piękność dnia czy Zagadka nieśmiertelności. Łącznie zagrała w niemal 150 filmach, w 1993 roku była nominowana do Oscara za film Indochiny.

NAJNOWSZE